İllegal içeriğe izin veren bildiğiniz web hosting siteleri

VenomBoss

Üye
Tepki
1
Merhabalar, sitemi açtığımda sosyal medya hileleri, oyun hileleri, premium hesaplar gibi içerikler paylaşacağım. Ancak buna izin veren hosting firması bilmiyorum. Sizin bildiğiniz kaliteli bu tür içeriklere izin veren güzel hosting firması var mı?

VenomBoss

Üye
Tepki
1
Hostinglerde w*rez dosyaları vb. şeyleri hosting içinde tutmayıp yandex/dosya.tc tarzında yerlere yüklediğinizde sıkıntı olmuyor diye biliyorum hocam.

Ben yabancı firmalara baktığımda fiyatlar aşırı pahalı olduğunu gördüm. Türkiye'nin en iyi hosting şirketinin güzel hosting olduğunu duydum. Onlara da sorduğumda biz hack içeren içeriği kabul edemeyiz demişlerdi. Var mı hiç bildiğiniz efendim?

ilkaybaki

Bağımlı
Tepki
2
Yurt dışı lokasyonlu ücretsiz reseller var alın kendi alan adlarınızı barındırın, hiçbir içerikler yasak değildir yurt dışı bayilerde.

Çözüldü

Hayalet

Yeni üye
Tepki
0
Ben yabancı firmalara baktığımda fiyatlar aşırı pahalı olduğunu gördüm. Türkiye'nin en iyi hosting şirketinin güzel hosting olduğunu duydum. Onlara da sorduğumda biz hack içeren içeriği kabul edemeyiz demişlerdi. Var mı hiç bildiğiniz efendim?
kardeşim yurt dışı hosting firmalarına bakabilirsin pahallıdır fakat patlamaz sektörde tanıdıklarım var kulanım sağlamaktalar ve bir sorun yaşamıyorlar

Üst Alt