İlk 2 ay %50 İndirimli %600 Cpu Limitli Ssd Hosting & Reseller Paketleri - Üstelik Ssl Ücretsiz!

vHost

Meraklı
Tepki
2
header.png
1.png
2.png
3 ve istenilen ara.png

4.png
5.png
6.png
çözüm ortakları.png

ödeme.png

iletisim.png

Son düzenleme:

vHost

Meraklı
Tepki
2
Yeliz hanım bu fiyatlar piyasanın altında cpanel fiyat politikasını incelemenizi rica ederiz. Daha altına yasal olmayan yollardan hizmet sağlanıyor. Bizde kampanya yaptık ilk 2 ay %50 indirimli sağlıyoruz. Yinede yıllık alacak müşterilerimize indirim sağlıyoruz. Pahalı bulduğunuz fiyatı iletirseniz gerekli açıklamayı yapabiliriz. İyi günler diliyorum.

yeliz20

Meraklı
Tepki
3
sözüm size değildiki sadece fiyatlarayda oda sizden kaynaklı olmadığı belli hizmet kiralar çalışanlar vs. derken fiyatlarda haliyle yüseliyor sizden kaynaklı olmadığını biliyorum alınmayın lütfen .

vHost

Meraklı
Tepki
2
Alınma değil efendim, piyasa bir anda değiştiği için bizde fiyatların neden arttığını ve ucuz olmasına rağmen pahalı geldiğini açıklamak istedim. Sektörü çok önemsizleştiren firmalar mevcut.

yeliz20

Meraklı
Tepki
3
halısnız o konuda size katılıyorum yüksek fiyata kalitesiz hizmet veren bir çok öenmli firma mevcut az çok bend ebildiğim için size asla sözüm yoktur..

vHost

Meraklı
Tepki
2
Anlayışınız için teşekkür ederiz :) hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz indirim uygulayabiliriz.

yeliz20

Meraklı
Tepki
3
1ayım daha var bitince sizden reseller paket alıp faydalanmak isterim tabikide kolay gelsin iyi satışlar dilerim.

Üst Alt