ilan sitesi acil yardım lütfen

serdaranya

Meraklı
Tepki
0
arkadaşlar herkeze merhaba ilanium.com diye bir ilan sitesi kurdum fakat sitede mağaza açtım mağazayı tıklayınca başka site açılıyor ama link mağazanın linki subdomain falan herşey tamam nasıl çözebiliriz site ilanium.com örnek mağaza bıraktım deneyebilirsiniz

rabiakul

Üye
Tepki
2
aynı ip üzerinden yayın yaptığı için olabilir. Hosting ayarlarında cron işlemler kapalı olabilir hosting paylaşımlığı olduğu içinde farklı bir site gözükebilir.

serdaranya

Meraklı
Tepki
0
arkadaşlar herkeze merhaba ilanium.com diye bir ilan sitesi kurdum fakat sitede mağaza açtım mağazayı tıklayınca başka site açılıyor ama link mağazanın linki subdomain falan herşey tamam nasıl çözebiliriz site ilanium.com örnek mağaza bıraktım deneyebilirsiniz
yok olmadı herşey yolunda
beyazotomotiv.ilanium.com ama açılan sayfadaki içerik farklı

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
Merhaba Serdar,
Tam olarak ne olmasını istiyorsun? Sorunu tam yazabilir misin, daha net anlayalım ve doğru yönlendirme yapalım... Beyazvb.. şeyle ilgin yok mu mesela??

serdaranya

Meraklı
Tepki
0
Merhaba Serdar,
Tam olarak ne olmasını istiyorsun? Sorunu tam yazabilir misin, daha net anlayalım ve doğru yönlendirme yapalım... Beyazvb.. şeyle ilgin yok mu mesela??
hayır üye gibi mağaza açtım subdomain açılıyor ama açılan sayfada başka internet sitesi çıkıyor mağaza domaini açılmıyor sitem ilanium.com bakabilirsiniz orda 1 adet mağaza var tıkladığınızda anlıcaksınız

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
Kullandığın scriptten kaynaklanıyor olabilir. (Free scriptlerle olan bir sorundur genelde)
Evet farklı bir site geliyor, href kodlarını tek tek incelemişsindir, incelemesinden bak mutlaka. Linklerin hatasızsa javascriptle kod çekiyor/gömüyor olabilirler. Kaynak kodunda innerHTML araması yapmak gerekebilir.

Şuan cepten giriyorum, iş seyahatinde mobilize durumdayım. Bilgisayardan bol vakitte sağlıklı incelemek gerekir. (İlk fırsatta bakacağım bende)

serdaranya

Meraklı
Tepki
0
Kullandığın scriptten kaynaklanıyor olabilir. (Free scriptlerle olan bir sorundur genelde)
Evet farklı bir site geliyor, href kodlarını tek tek incelemişsindir, incelemesinden bak mutlaka. Linklerin hatasızsa javascriptle kod çekiyor/gömüyor olabilirler. Kaynak kodunda innerHTML araması yapmak gerekebilir.

Şuan cepten giriyorum, iş seyahatinde mobilize durumdayım. Bilgisayardan bol vakitte sağlıklı incelemek gerekir. (İlk fırsatta bakacağım bende)
valla okadae detay anlamıyorum acamiyim ama beraber çözersek sevinirim

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
arkadaşlar yardımcı olabilecek varmı?
Bu scripti derhal terketmenizi öneririm... Bildiğin hacklink yemiş, kasti müdahale var. Ayrıca google de girişte de güvensiz'e atıyor. Daha temiz ve güvenilir alt yapılar bulmanızı tavsiye ederim.

Screenshot_1.png

Üst Alt