Html-Css-Bootstrap ile Yazılmış siteye yönetim paneli yapılacak

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
Merhaba,
Konuya müdahil olmak istedim, kızmak yok...
Madem bu sektörde çok bilginiz var işleyişin de böyle olmaması gerektiğini bildiğinizi umuyorum.

-Bütçe aralığını veya tutarını siz belirtirsiniz,
-Süre koyarsınız,
-Talep toplar referans/portfolyo istersiniz-Ücretin yarısı işe başlar iken (!) Yarısı da, test işlemi başarılıysa teslim esnasında ödenir. Aksi halde minör/majör revize istenilebilir.
-İş teslim süresinden önce teslim olayını da ilk defa duyuyorum ?

Üzgünüm ama dikkatli kodlama yapıp zaman ayıracak ciddi kişileri bu ilanla çok zor bulursunuz, benden söylemesi... (Bana göre yapılacak iş her ne kadar basit olsa da)
Alıcıya hayırlı olsun..

candogancan

Yazılımcı-Grafik Tasarımcı-Seo-Dijital Reklamcı
Grafik Tasarımcı
Yazılım Uzmanı
Tepki
44
Merhaba,
Madem bu sektörde çok bilginiz var işleyişin de böyle olmaması gerektiğini bildiğinizi umuyorum.

-Süre koyarsınız,
-Talep toplar referans/portfolyo istersiniz-Ücretin yarısı işe başlar iken (!) Yarısı da, test işlemi başarılıysa teslim esnasında ödenir. Aksi halde minör/majör revize istenilebilir.

Üzgünüm ama dikkatli kodlama yapıp zaman ayıracak ciddi kişileri bu ilanla çok zor bulursunuz, benden söylemesi... (Bana göre yapılacak iş her ne kadar basit olsa da)
Alıcıya hayırlı olsun..
Ben burada resmi bir iş yapmıyorum ancak haklısınız eğer resmi bir iş yapacak olsaydım firmalar var çok fazla. Freelancer sitelerinde genelde öğrenciler ve gelişmek isteyenler olur tabii bu profesyoneller yok demek değil ben süre ve fiyata kendisi karar versin istedim sıkmak istemiyorum. İş sonunda güzel bir i çıkaran arkadaşa hediyem olacak dedim evet, ama daha önce görmemiş olmanız bunu görmeyeceğiniz anlamına gelmez, öğrenci ve gelişim çağındaki insan için bunun bir moral olacağını düşündüm.

Eleştiriniz için teşekkürler

candogancan

Grafik Tasarımcı
Yazılım Uzmanı
Tepki
44
Merhaba,

-Süre koyarsınız,

Alıcıya hayırlı olsun..
ama eğer böyle yapmamı isterseniz yaparım :D

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
ama eğer böyle yapmamı isterseniz yaparım :D
Bence yapın, çünkü biraz ucuza çırak düşürmek gibi olmuş ? Eee çırağın işi de çırak gibi çalışır??
Not: Eleştirimi yanlış anlamayın lütfen, emeğin karşılığını bulması adınaydı... Elbette fiyatta da uçmamak gerekli o ayrı konu

candogancan

Grafik Tasarımcı
Yazılım Uzmanı
Tepki
44
Bence yapın, çünkü biraz ucuza çırak düşürmek gibi olmuş ? Eee çırağın işi de çırak gibi çalışır??
Not: Eleştirimi yanlış anlamayın lütfen, emeğin karşılığını bulması adınaydı... Elbette fiyatta da uçmamak gerekli o ayrı konu
haklısınız bizde çırağız daha işimizde çırak gibi olur. :)

storyman

Hızlı üye
Tepki
113
Eleştirel yaklaştım ama tanışmış olduk arkadaşla. Çok iyi ve ılımlı bir genç arkadaşımız, ben şahsen tanıştığımıza sevindim. ?

Esen kal Rubik Dijital, yine görüşelim?

Üst Alt