Hosting Sorunu Yaşıyorum Yardım Edebilir misiniz?

Huyt

Üye
Tepki
1
Ben gnsofttr.com adlı siteden bir adet .com domain adresi aldım. Deneme amaçlı ücretsiz Hosting sağlayan infinityfree.net adlı siteden ise bir adet ücretsiz Hosting aldım. Hosting ve domaini eşleştirdim. Wordpress ile web siteyi kurdum. Sonra birkaç gün geçti ve bugüne geldik. Hosting sağlayıcısını değiştirmek için GoDaddy firmasından ücretli 1 yıllık başlangıç düzeyi Hosting paketi aldım. Fakat bu Hosting sağlayıcısını domainim ile eşleştiremiyorum. Name Server kısmına bakıyorum ancak 2 adet ns(çift sayı)örneksite.com çıkıyor. Bunları bağlamak için domaini aldığım site olan gnsofttr.com gittim. DNS Yönetimi bölümüne tıkladım ve ücretsiz Hosting sağlayıcısından aldığım Name Server bilgilerini değiştirip şimdiki GoDaddy firmasından aldıklarımı girdim. İlk başta herhangi bir şey olmamıştı. Zaten bir kaç dakika bekleyip, işe yaramıyor herhalde deyip geri ücretsizleri girmiştim. Sonra yine acaba işe yarar mı diye tekrar girdim. Fakat sitem aşağıdaki resimde gördüğünüz Future home of something quite cool hatasını verdi. Yaklaşık 1,5 saat boyunca düzelmesini bekledim fakat değişen bir durum yok. Aşağı kısma birkaç resim bıraktım belki daha fazla yardımcı olur. Yardım eden herkese şimdiden teşekkür ederim. Not: Belirtilmesi gereken başka bir detay varsa lütfen söyleyin.

M.png

Go.png

Hata.png

To.png

Üst Alt