HizliTanit.Com | Ücretsiz Firma Tanıtım & İlan Ekleme & İş İlanı & Fuar-Etkinlik ve Daha Fazlası!

lerasoft

Yazılım Uzmanı
Tepki
3
gblLzZ.png

Firmamız Hakkında

2020 Yılında gelişmiş firma tanıtım ve ilan sistemi ile piyasa giren hizlitanit.com ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına hizmet vermektedir.
Tek amacımız çağımızın en yaygın kullanılan teknolojisi olan internet sitelerini piyasada ücret ödemeden tanıtılması ve reklamlarının yapılmasıdır.
www.hizlitanit.com üyelerine vermiş olduğu tanıtım paketleri ile sitelerinizin değerine değer katar.

Hizli Tanit üyelerin ayrıcalıkları

- Firmasının tam teşekkürlü reklamını yapabilir.
- Acil hizmet firmalarına anında ulaşabilir
- Ürün alım & satım yapabilir.
- İş ilanı & eleman ilanı yapabilir.
- Firmasına ait fuar & etkinlik düzenleyebilir.
- Firmasına özel fırsat haftası yapabilir.

Firma çalışma prensibi ;

Firmanın tüm bilgilerini eksiksiz ve doğru şekilde yazdığınız taktirde, hızlı tanıt ekibine bildirim gelir.Yöneticiler tarafından doğruluğu teyit edilen firmalar onaylanır ve sitede kendilerine özel yer açılır.Seo modüllerimiz, anahtar kelime modülümüz ile doğrudan google ziyaretçisi kazanmaya başlayabilirsiniz.

Siteniz için hep daha iyisi!

Ücretsiz seo modülü ve anahtar kelime modülü ile firmanızı eklerken tanıtımınızı kusursuz yapmanız çok kolay.Tek yapmanız gereken tüm bilgilerinizi doğru doldurmanız.

Tanıtım yazınızın doğrudan google'ye etkisi ; Tanıtım yaparken doldurmanız gereken anahtar kelimeler ile birlikte ücretsiz seo modülünün birbirine uyumuyla google ziyaretçilerinizi doğrudan doğal olarak almanız mümkün.

Firma eklerken istenilen detaylı bilgiler

- Firmanızın Adı
- Firmanızın Yetkili Kişileri
- Firmanızın Sabit & GSM & Fax Numraları
- Firmanızın alanları (maks. 3 adet.)
- Firmanızın Site Adresi
- Firmanızın Mail Adresi
- Firmanızın İli & İlçesi
- Firmanızın Sosyal Medya Hesapları
- Firmanızın Adresi
- Firmanızın logosu / genel resimleri / ofis resimleriniz.
- Firma Hakkında Açıklama (1. seo modüllü)
- Firma Anahtar Kelimeleriniz ( Google-Yandex etiketli)
- Firma Tanıtım İntronuz / Firma Videolarınız (SINIRSIZ!)
- Firmanızın Google Harita Üzerinde Konumu
- Firmanızın Detaylı Açıklaması (Direkt Google)

gblLzZ.png

Üst Alt