Hintli yazılımcı arkadaş

lukaywalker

<lukaywalker></lukaywalker>
Tepki
5
bilirsiniz iş yazılım ve teknik konusunda master degre olan abilerimizden hintli abilerimiz gelir adamlarda zaten teknik servis yok sokakta kum torbasıından iki kılcal kablo çıkarıp ana kart tamir ediyor neyse geçen bi elemanla tanıştık adam hintli bizim iş yerine geldi. adam da türkçe az ingilizce konuşuruz bu arada adam 3. prens charles gibi konuşuyor

:

neyse moruk yeni bi dil çıktı bilen bilir golang (tabi 2007 den beri var da geçen sene bu sene falan bitirdiler hala geliştiriyolar). ulan adam sordum ne düşünüyorsun bu dil hakında diye adam ha ben biliyom dedi onu lan daha yazılım dili yeni yeni piyasaya sürdü google, hatta onla dün program yaptım onla falan dedi ulan pez*** 1789 sayfalık dökümantasyonu okuyup bitirmiş bide üstüne bilgisayardan bilgisayar şifreli veri gönderen program yapmış. lan diyorum kriptolojiyi nerden öğrendin onu da dün öğrendim diyor. :)):)):))

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Hintliler çok enteresanlar, cidden milletçe çok ilginçler ve yazılımcı olanları ayrı bir mesele, günler yetmez anlatmaya. CEO'suna kadar öyle.

Üst Alt