Her alana hitap eden alan adıyla beraber forum sitesi satılıktır (yeni site)

Site satım

Yeni üye
Tepki
0
Forum sitesi isimi : www.hemenpaylas.com.tr
Sistem xenforo 1 aylık bir kurulumdur son 15 gün içinde ilgilenildi anahtar kelimeleri şuan faal olarak ilk sayfa sıralamasında ilk 3 ve 4 olarak tırmanmaya devam ediyor.
Seo çalışması site içinde yapılmıştır. Dosya eklemeleri kapalıdır sitede dosya adına bir yükleme yoktur yani hafif bir sitedir..
Fiyatı: Şuan için 2.000 tl'dir .

Hosting dahil değildir bunun içinde
Alan adını transfer edip almanız gerekiyor ciddi alıcı olursa belki e posta değiştirilir bir yoluna bakarız.
Domain: isim tescil'den alınmadır. Yenidir daha 1 ay yeni doldu.
Lisans : Kendi ilk lisanslı dosyalarımla kurmuştum diğer bir yarısını temiz dışarıdan tedarik ettim yani şuan lisanslı değil satmak için açtım lisanslamak isteyen lisanslar yoksa o fiyata veremem.. Her 3 ay sonrası fiyatı yükseltilecek veya sabitlenecektir aşşağısı olmaz. 1 sene içinde satılmazsa kendime lisanslarım zaten o zaman zarfında süper ligde oynayan bir site olacaktır.

İçerikleri istediğiniz gibi girip istediğiniz alana yönlendirebilirsiniz. domain adı gördüğünüz gibi jeneriktir.

Şu konuyuda incelersiniz.

Durdukca değer kazanan bir site olacaktır şuan yenidir. görüldüğü gibi verilecektir öyle eklenti trafiğide yoktur tamamen default ayarda bir sistem olarak kurulumu gerçekleştirdim.
Site sahibini tanıyanbilir koftiden iş yapmaz..

İyi forumlar.

Üst Alt