Haftalık 115-120 Tl Gelirli Pdf Kitap İndirme Sitesi Satışta | Min. 4,2k Günlük Hit | Alanında Otoriter

E-Ticaret & Alışveriş

Adakinq

Üye
Tepki
1
Site adresi: Ciddiyetine inandığım kişilere verilecektir.
Site için istenen fiyat: 5500 TL - Pazarlık Sünnettir.
Sitenin aylık getirisi: Günlük 16 TL - Haftalık 115-120 TL yatıyor düzenli. Aylık 496 Tl gibi bir geliri var.
Sitenin açılış tarihi: 2019 Yılı - 1,2 yaşında.
Kategori, sitenin içeriği nedir: Pdf Kitap Bilgi - Pdf, Epub Kitap İndirme Sitesi
Günlük hit sayısı: Ort 4,3k - 5k arası
Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %90 google - %10 yandex ) %95 Google - %5 Diğer
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1,2 Yıl Yaşında
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik
Hosting dahil midir: Dilerseniz 1 Yıllık Host 163TLlik Pro Paket kendi hesabınıza transfer edilebilir. Alan adı yeni yenilendi.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Merhaba arkadaşlar siteye tamamen özgün elle girilmiş içerikler eklenmiştir siteyi 3 ay önce başka bir arkadaştan aldım ekmek yedim üzerinden bende, sağolsun. Şimdi okulum başlayacağı için ve işlerimin yoğunluğu nedeni ile satmaya karar verdim.

-Sitede toplam 1469 yazı bulunmakta. 2563 adette yorum vardır. Günlük 10-15 yorum gelir.

-Sitenin düzenli 300-500 takipçisi vardır hergün giren. Alanında otoriterdir. Hedef kelimelerinde çoğunda ilk sayfada çıkmaktadır. Eklenen yazıların çoğunluğu hemen index alıp ilk sayfada yer alır.

-Ben şuan çok ilgilenemediğim için günlük 2-3 içerik ile bu şekilde geliri ve hiti devam etmektedir. Daha çok ilgilenen geliri hiti katlar.

-
Sitede OneSignalPush eklidir +3000 kullanıcı kayıtlıdır. İçerik eklediğinizde anında dilerseniz bildirim gönderip oradan da hit çekebilirsiniz.

-Sitenin +7,5K facebook grubu vardır. Orada da içerikleri yayınlayıp seo ve hit kasarsınız.

Lütfen ciddi alıcılar yazsın, birbirimizin vaktini almayalım. Şimdiden alıcısına hayırlı olsun.

GELİR GÖRÜNTÜLERİ;
IMG_20200821_140925.jpg

HİT GÖRÜNTÜLERİ;
Screenshot_2020-08-21-14-19-25-687_ru.yandex.mobile.metrica.jpg

mdag

Yeni üye
Tepki
0
Merhaba

Site hala satlıktamı? Satlıkta ise adresini alabilirmiyim. Özelede yazabilirsiniz. Tşk ederim.

Üst Alt