Günlük sadece 5-10 dakika bakarak telefondan para kazanma (mobil uygulama)

freedom07

Meraklı
Tepki
0
Arkadaslar merhaba,Uygulamamızın ismi Lucky Box(Şanslı kutu)'dur.Biletleriniz ile Seçtiğiniz Şehirlerde kutu açarak 1 tl ile 25 bin tl arası para kazanıyorsunuz ama heralde her paranın belli bir çıkma oranı var uygulama içinden bakabilirsiniz.Lucky Box uygulaması yardımıyla günlük 10 TL üzeri kazanmanız mümkün olduğu gibi 25.000 TL'de kazanabilirsiniz bu tamamen sans işi. Yapmanız gereken tek şey ise bu uygulamayı telefonunuza indirmek ve uygulama içinde kutu açarak para kazanmak.Uygulamayı indirdikten sonrasında yapmanız gereken ilk şey uygulamaya kayıt olmak. Kayıt olmak için uygulamayı açınca karşınıza çıkan " Signup " düğmesine tıklayın. Kayıt için Referans numarası gerekiyor. Referans ID yazan yere: 50470 yazmanız yeterli.

Üyelikten sonra hesap onaylamanız gerekmektedir. Hesap onayı içinde telefon numaranızı yazın. Peşinden telefonunuza bir numara çağrı bırakacak ve bu numaranın son 4 sayıını yazarak hesabınızı etken edebilirsiniz.Hesabınızı aktifleştirdikten sonra uygulama içerisinde kutular açarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ben ilk günden 14 TL kazandım ama siz 25000 TL'de kazanabilirsiniz. Yapmanız ihtiyaç duyulan kutu açmak ve hesabınızda 50 TL birikince hesabınıza parayı çekmek.Asagıya da birkaç resim ekliyorum ödemeler papara dan yapılmaktadır. Hepinize bol kazançlar dilerim

. 38502312_898835460307683_3256148937710501888_n.png kayıt.jpg lucky box1.jpg maxresdefault.jpg

freedom07

Meraklı
Tepki
0
Arkadaşlar biliyorum bazılarınız böyle programlara çok itibar etmiyor açıkçası bende öyle düşünüyordum ama bu program aylık rahat bi şekilde 50-60 tl bırakır ödeme paparayla yapılıyor tek yaptıgınız da 6 saatte 1 , 5 tane reklam izlemek reklamların herbiri 2o-30 saniye birde kazı kazan var onu da günde 1 kere yapıyorsunuz google play yorumlarında eleman biraz ters cevaplar vermiş millete ama ben yine de şiddetle tavsiye ediyorum :D

ciarslan23

Üye
Tepki
1
10 DK UĞRAŞARAK 5-10€ ARASI PARA KAZANABİLİRSİN

Arkadaşlar 2 link vericem 1. sinden icon veya ne tasarlamak isterseniz çok basit ve hazır bir şekilde tasarlıcaksınız 5 dk nızı alır. 2.linkte ise bu tasarımınızı satılığa çıkartacağınız yer fiverr sitesi araştırabilirsiniz tamamen güvenilir bi sitedir.

1.link

2.link

Üst Alt