Gtstar ile günde 30-200 TL kazan. (Kriptoculara özel)

cima53

Meraklı
Tepki
0
Bu sistemle site sizin paranızla al-sat yapıyor ve komisyondan sizde kazanıyorsunuz.
Detaylar için telegra kanalıma beklerim: https://t.me/+6dXPF3iNCspmNjg0

Öncelikle verdiğim linkten siteye giriyoruz. Kayıt oluyoruz (Tel no +90 seçin).

Daha sonra binance'dan en az 50 dolar göndermek için sitenin canlı desteğine bağlanarak adres istiyoruz.
Tron adresi veriyor bize. Binance'dan o adrese tron ağıyla parayı gönderiyoruz.
Sonra geçmişten parayı gönderdiğimizin kanıtı olarak ss alıyoruz.

Siteye dönüp Recharge diyoruz. Trc20 seçiyoruz. En üste yatırdığımız miktarı yazıyoruz (50 dolarsa 50)
2.sıraya İsim soy isim.
3.sıraya aldığımız ss'i ekliyoruz.
Recharge now diyoruz. 5-30 dk arası hesabınıza yükleniyor para.
Siz deneme amaçlı önce 10 dolar yollayıp, olduysa 40 daha yollayın bence.

Daha sonra sitenin ana menüsünden 1lvl seçip paranızın yettiği herhangi bir ürün için join deyin.
Ok deyin ve karşınıza çıkan ekranda sadece adres ve telefon numaranızı girin(bunu sadece ilk alımda yapıyoruz).
Ürünü aldıktan sonra sağ alt köşeden profilinize giderek paranızın eksildiğini göreceksiniz.
1-2 dk sonra sayfayı yenileyin ve 20-30 arası paranızın arttığını göreceksiniz. Örn: 50.30 olacak.
Tekrar aynı işlemlerle günde 8 kere yapabileceksiniz. Aldığınız ürünü site satıyor ve komisyonuyla kazanıyorsunuz.

Piramit düzeni mevcut. Sizde kendi linkinizden birini üye yaprsanız, o kişi işlem yaptığında siz de kazanacaksınız.
Ayrıca günlük işlem sayınız da 8'den yukarı çıkacak. Leveliniz arttıkça daha iyi komisyonlu ürünler alabileceksiniz.

WhatsApp Image 2022-02-27 at 13.56.59.jpeg WhatsApp Image 2022-02-27 at 13.57.02.jpeg WhatsApp Image 2022-02-27 at 13.57.05.jpeg

Bu sitenin hiçbir güvenliği olmadığını, ne zaman yok olup gideceğini bilmediğimi belirteyim.
Ben 100 dolarımı 700 dolar yapıp karımı aldım ve yoluma rahat devam ediyorum.
Siz de riske girip bu işe başladıysanız ana paranızı katlayıp çekin ve kalanla devam edin derim.

(link için dm)

Son düzenleme:
Üst Alt