GTA 5 Kaldıracak Düşük Bütçeli Bilgisayar Tavsiyesi

webmaster

Yazar
Katılım
19 Eki 2019
Forum
323
Reaksiyon puanı
94
Puan
28
Yaş
36
Konum
Webmaster Forum
Oyun severler için sizlere bu yazımızda GTA 5 kaldıracak düşük bütçeli bilgisayar tavsiyesi sunacağız. Oyun severler için hiç kuşku yok ki GTA serisi çok değerli. Oyun oynarken oyun sebebiyle bilgisayar sıkıntıları yaşamak ve donma yüzünden oyunda sıkıntı yaşamak istemeyenler için bilgisayar tavsiyeleriyle sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bu sayede çok daha kaliteli şekilde oyunlarınızı oynayabileceksiniz. Almış olduğunuz görevlerde takılma olmadan çok rahat bir şekilde istediğiniz gibi GTA keyfine bakabileceksiniz. Öncelikli olarak bunun için Intel Core 2 Quad CPU Q6600 işlemci tarzında bir işlemciye ihtiyacınız olacaktır. Elbette bu sistemsel olarak en düşük sistemi size sunacaktır. GTA 5 için yeterli olacaktır ve size sonuç sunacaktır.
1588802308516.png

GTA 5 Oynanacak Oyun Bilgisayarı Gereksinimleri
GTA 5 kaldıracak düşük bütçeli bilgisayar tavsiyesi derken elbette ki sistem gereksinimlerini bir tarafa bırakamayız. Ancak farklı şekilde size uygun fiyatlı bir bilgisayar kurmaya çalışacağız. Bellek dediğimizde bize 4 GB'lık bir bellek yeterli olacaktır. Ekran kartlarınız da donma yaşanmaması açısından çok önemli. Oyunun ortasında oyunun durması ve ya piksel kayıpları sizleri de ciddi anlamda sinir edebilir. Bunun için ihtiyacınız olan NVIDIA 9800 GT 1GB ve üzeri bir ekran kartı olacaktır. Ekran kartı hafızası 1 GB olurken aynı zamanda da en kötü ihtimalle 72 GB'lık bir boş alanınız olmasına ihtiyacınız bulunmaktadır.

GTA 5 İçin Bilgisayar Toplama
Sistem gereksinimlerinden de bahsettikten sonra artık bilgisayar toplayarak fiyatlarını sizlerle paylaşmaya çalışalım. GTA 5 kaldıracak düşük bütçeli bilgisayar tavsiyesi yaptığımız parça araştırmalarında şu andaki döviz yüksekliklerini de göz önünde tuttuğumuzda fiyatlar 3.000 TL'nin biraz üstüne çıkmaktadır. Elbette çıkma parça bulma şansınız var. Ancak en uygunu olsun derken hatalı ve ya bozuk bir parçayla da uğraşmamanızı tavsiye ederiz. Bunun yanı sıra çok daha kaliteli bir bilgisayar ile diğer oyunlardan da yararlanabilirsiniz. Örneğin bütçeyi 4.000 TL'ye çıkardığınızda daha iyi ve daha çok oyun oynayabileceğiniz bir bilgisayar oluşturabilirsiniz. Emin olun ki sizleri anlıyoruz GTA 5 başka bir oyun. Bunun için siz de hemen 3.000 TL civarıyla böyle bir bilgisayar toplayabilirsiniz.
 
Üst Alt