gorevmax dolandırıcılığı site ödeme yapmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tepki
3
Meslek
yok
Forumunuza konu açan gorevmax paylaştıgı fotoğrafdada minumum 10 tl çekim yapabilirsiniz yazıyor sitedede öyle ama 10 tl'ye ulaştıktan sonra çekim yapıyorum iptal edilip minimum 20 yazıyor görevler sadece 10 tl ile sınırlı başka gorev yok :) ayrıyetten iptal edilip tutar bakiyenize yansıtıldı diyor 10 tlnin yarısı ödüyorlar
GOREVMAX 1.jpg
gorev.jpg

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
397
Meslek
Öğrenci | PM
@zagor6390 konuyla ilgili, iddialarla ilgili açıklamanızı beklemekteyiz site yönetimi olarak. @Admin.

Tepki
3
Meslek
yok
diğer forumlardan konusu kaldırıldı inşallah burdanda kaldırılır bunları arıyorum forum forum nereye konu açdılarsa

Admin

Admin
Tepki
919
Web
webmasterforum.com.tr
Meslek
Web
@zagor6390 konuyla ilgili, iddialarla ilgili açıklamanızı beklemekteyiz site yönetimi olarak. @Admin.
İnsanları yanıltmaya ve yanlış yönlendirmeye kimsenin hakkı yok, burada farklı sitede farklı konuyu takipteyim gereken neyse yapılır.

zagor6390

Meraklı
Tepki
6
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar site sahibi benin başka arkadaş 20 tlyi geçmediniz yazmıştı ama yanlışlıkla yazmıştı asıl mesela arkdaş yaklaşık 8 hesaptan sahte referans kasmıştı ve kanıtlara bakan arkadaşlar onaylamıştı kontrol etikten sonra hepsi aynı ip sahte mail ve sahte tlf numarası ile yapmıştı yani arkadaşın burda kendini haklı göstermesi çok saçma ayrıca yaklaşık 20 kişinin ödemesini yaptık hepsini kanıtlayabiliriz

zagor6390

Meraklı
Tepki
6
Meslek
Öğrenci

somebach

Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
397
Meslek
Öğrenci | PM
Siz de bu arkadaşın suçlu olduğunu iddia ediyorsunuz, @Admin'e gerekli kanıtları göndermenizi rica ediyorum, kullanıcı size ne yaptı ve ödemeyi yaptınız mı, yapmadıysanız neden ?

zagor6390

Meraklı
Tepki
6
Meslek
Öğrenci
Siz de bu arkadaşın suçlu olduğunu iddia ediyorsunuz, @Admin'e gerekli kanıtları göndermenizi rica ediyorum, kullanıcı size ne yaptı ve ödemeyi yaptınız mı, yapmadıysanız neden ?
hemen gönderiyorum hocam ip adreslerine bakın lütfen

Tepki
3
Meslek
yok
Kesinlikle sahtekarsınız sahte fotoğraf düzenleyip acaba nasıl bir ss atacaksınız o referans getirdiklerim hepsi başka ıp 5 arkadaşımı 5 ayrı şehirden getirttim ilk başta onaylayıp sonra çekim yaptıgımda 20 tl şartı koyuyorsunuz :) veyahut sahte ıp dediğiniz olay gerçek önce 10 tl yapmışken sonra neden çekim için 20 tl bulundurunuz diyorsunuz siteniz scam zaten sayfanızın beğenisi görevlerin sahteliğinden belliydi herşey ben gereken kanıtları koydum ortaya :)

zagor6390

Meraklı
Tepki
6
Meslek
Öğrenci
Kesinlikle sahtekarsınız sahte fotoğraf düzenleyip acaba nasıl bir ss atacaksınız o referans getirdiklerim hepsi başka ıp 5 arkadaşımı 5 ayrı şehirden getirttim ilk başta onaylayıp sonra çekim yaptıgımda 20 tl şartı koyuyorsunuz :) veyahut sahte ıp dediğiniz olay gerçek önce 10 tl yapmışken sonra neden çekim için 20 tl bulundurunuz diyorsunuz siteniz scam zaten sayfanızın beğenisi görevlerin sahteliğinden belliydi herşey ben gereken kanıtları koydum ortaya :)
merak etme isteyene veritabanı bilgilerini bile gönderebilirim

Tepki
3
Meslek
yok
merak etme isteyene veritabanı bilgilerini bile gönderebilirim
Veritabanı bilgilerini değiştirmek site ıplarını değiştirmek cokmu zor değiştirip ss atıyorsun güzel kardeşim ıpları aynı yapmışsın suan çok gülünç durumdasınız :) o 5 referansda başka şehirlerden almanyadan bile referans getirdim ben size sen hala forumu kandırmaya devam et :) bir çok kişiye ödeme yaptık diyorsunuz konularınızın altında bir teşekkür mesajı yok ne telegramınızda ne instagramınızda kesinlikle scamsınız 10 tl için bu kadar uğraşmazdım ama sahtekarlıgınızı her konunuzun altına yazacağım

zagor6390

Meraklı
Tepki
6
Meslek
Öğrenci
Arkadaş ile görüşüldü ve yanlış bir ban atma olayı olmuştur arkadaşın ödemesi ise yapıldı

Tepki
3
Meslek
yok
Ödeme şuan geçti yanlışlık oldugunu söyledi bunu çok geç söylesede halloldu olay kilitleyebilirsiniz

somebach

Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
397
Meslek
Öğrenci | PM
Teşekkürler, iki günlük dünyada kimsenin hakkını 5 kuruşta olsa yemeyelim, doğruca ve dürüstçe yaşayalım, birbirimizi kırmayalım lütfen, hayat kısa ve buna değmez. İyi forumlar ve iyi çalışmalar diliyorum ikinize de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt