Google haberler hakkında bilgisi olan varmı?

problemli

Eski üye
Tepki
32
Selam arkadaşlar Google haberler bölümü var o bölümde çıkmak için sadece haber sitesimi olmak gerekli? Site problemli dediğimde o bölümdede index almaya başlamış site ama WF de denemek için baktığımda WF de vardı net bilgisi olan varmı bu konuda

Son düzenleme:

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Selamlar, sizin siteniz bir soru cevap sitesi yani pek mümkün değil diye biliyorum ama bir blog alanı açıp başvuru yaparsanız orası ayrı, WF bir forum sitesi yani haberler de paylaşılıyor, bu yüzden oluyor. Genelde haber & blog siteleri özellikle kabul edilir.

problemli

Eski üye
Tepki
32
selam öyle diyorsun da index almaya başlamış bu ne kadar doğru onu öğrenmek istedim.
1635407303238.png

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
selam öyle diyorsun da index almaya başlamış bu ne kadar doğru onu öğrenmek istedim.
Ekli dosyayı görüntüle 5966
? ilginç, bu SEO yapısıyla ilgili diye tahmin ediyorum yani kullandığınız yazılımla, soru & cevap sitesinin Google haberlerde yer alması pek doğru değil zaten ama bu şekilde arama sonuçlarında görünüyor, bildiğimiz Google News'te çıkmaz. Bu haber yapısıyla uyumlu demek ki. @Celil bak bakayım şuraya.

problemli

Eski üye
Tepki
32
aynen bende sana katılıyorum hocam görünce kafam karıştı sizden bilgi alayım dedim

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
aynen bende sana katılıyorum hocam görünce kafam karıştı sizden bilgi alayım dedim
Hocam ben SEO uzmanı olmadığım için tam konuşmak istemedim. Ben kendimdeki tahmini vereyim yine gelen olursa yanlışım varsa düzeltir, kullandığınız yazılım aslında olmaması gereken bir yapıya sahip ki Google News soruları haber olarak görüyor, soru cevap yazılımının böyle görünmesi sağlıklı değil diye düşünüyorum.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Sadece haber siteleri değil çoğu site news onayı aynı şekilde yandex zen onayı alabiliyor
İyi de soru-cevap sitesine gereksiz olur bence.

problemli

Eski üye
Tepki
32
İyi de soru-cevap sitesine gereksiz olur bence.
bence de saçma olur ama neyse iyi bişeyse olsun bakalım :D

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
bence de saçma olur ama neyse iyi bişeyse olsun bakalım :D
Millet şunu yapsın diye uğraşır, siz istemeden olmuş hocam, şükredin ?

Üst Alt