Google ADS reklamı onaylanmıyor.

Hakkibasak

Meraklı
Tepki
3
Wordpress tema satın aldım siteyi daha sonra iyice doldurdum Google reklamı vermeye çalıştım fakat reklam onaylanmıyor sistem atlatma ve zararlı yazılım hatası veriyor bu sorun nasıl çözülür

Çözüldü
Sorunu Çözdüm. Yaşasın.:):):)
Meta tagı ile sayfayı yönlendirdim. İlk başta normal sayfaya giriyor. Girer girmez istediğim sayfaya yönleniyor.
Hayırlı olsun hocam. Projenizde de başarılar dilerim. Her türlü sorunuzda WF'ye başvurabilirsiniz ve sitenizi "site tanıtım" alanında konu açarakta tanıtabilirsiniz. Sizin için faydalı olan cevabı da, postun sağ alt kısmındaki tik ile "Çözüm" olarak işaretlemeyi unutmayın. İyi şanslar.

Hakkibasak

Meraklı
Tepki
3
Acil yardım edebiliseniz sevinirim

pgvo

Onursal üye
Tepki
70
Genelde Blog siteleri dışında Adsense websitelerini onaylamaz, websitenizde içerik paylaşmadığnız için onaylanmadığını düşünüyorum.

Hakkibasak

Meraklı
Tepki
3
Konu adsense değil. Adwords. Siteme reklam vererek yönlendirme yapmak istiyorum ama olmuyor

pgvo

Onursal üye
Tepki
70
Konu adsense değil. Adwords. Siteme reklam vererek yönlendirme yapmak istiyorum ama olmuyor
Tema Warez mi?

Hakkibasak

Meraklı
Tepki
3
Siteye girip bakabilirsiniz. Firma rehberi.
Yok-yok.com

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Merhaba, siteniz tatil, gezi & rezervasyon sitelerine benziyor, içi de boş olduğundan dolayı scam gibi görünüyor, yazım kurallarına da dikkat edilmemiş, muhtemelen bu nedenle reklamınızı kabul etmiyor. Reklam birimi oluştururken yazım kurallarına ve açıklayıcılığa ne kadar dikkat ettiğiniz de önemli.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Reddetmesinin nedeni yazması lazım hocam. Neredeyse tüm reklam sunucularında reddedilen reklam biriminin ret sebebi belirtilir, AdWords'te de öyle sanıyorum. Bunda farklı yaptığınız bir şey var mı ? Tekrar düşünseniz bir.

Hakkibasak

Meraklı
Tepki
3
Sistem atlatma ve zararlı yazılım olmak üzere 2 tane sebep belirtiyorlar. Detayı belirtmiyorlar

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Sistem atlatma ve zararlı yazılım olmak üzere 2 tane sebep belirtiyorlar. Detayı belirtmiyorlar
Domaininiz sıfır mı ? Eğer değilse daha önce eşikli hesaplarda kullanılmış olabilir ve bu geçmişi yüzünden atlatma olarak izin verilmiyordur. Cloaker kullanmayı deneyebilirsiniz.

Hakkibasak

Meraklı
Tepki
3
Dediğiniz gibi olabilir ama domaini değiştirmeden çözüm bulmak istiyorum

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Dediğiniz gibi olabilir ama domaini değiştirmeden çözüm bulmak istiyorum
Cloaker ?

Hakkibasak

Meraklı
Tepki
3
Ücretsiz olanı kursam olur mu. En çabuk olacak nedir. Tavsiyeniz nedir

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Ücretsiz olanı kursam olur mu. En çabuk olacak nedir. Tavsiyeniz nedir
Hocam bu AdWords reklamları sonradan düzenleniyor diye biliyorum. Diğer sitenizin reklamıymış gibi reklam verin, onaylandıktan sonra bu siteyle yenileyin.

Hakkibasak

Meraklı
Tepki
3

ÇAlışan hesaptan reklamı yönlendirdim. Yine olmadı. Reklamı inceletmeye gönderiyorum. İtiraz ediyorum. Hep aynı hata. Sistem atlatma ve zararlı yazılım hatası

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Hocam bu AdWords reklamları sonradan düzenleniyor diye biliyorum. Diğer sitenizin reklamıymış gibi reklam verin, onaylandıktan sonra bu siteyle yenileyin.
Bunu bir deneseydiniz hocam.

Yada @Celil bilgilendirsin.

Hakkibasak

Meraklı
Tepki
3
Onaylı olan reklamın site adresi yerine istediğim sitenin site adresini giriyorum. Google yeniden inceleyip bu sefer onaylamıyor

Hakkibasak

Meraklı
Tepki
3
Şu cloaker işi kesin çözüm mü. Nasıl yapabilirim

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Şu cloaker işi kesin çözüm mü. Nasıl yapabilirim
Burada bahsetmişler cloakerdan, tam bilgim bulunmuyor maalesef hocam. Forumda hizmet veren vardır mutlaka.

Hakkibasak

Meraklı
Tepki
3
Meta tagı ile sayfayı yönlendirdim. İlk başta normal sayfaya giriyor. Girer girmez istediğim sayfaya yönleniyor.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Hayırlı olsun hocam. Projenizde de başarılar dilerim. Her türlü sorunuzda WF'ye başvurabilirsiniz ve sitenizi "site tanıtım" alanında konu açarakta tanıtabilirsiniz. Sizin için faydalı olan cevabı da, postun sağ alt kısmındaki tik ile "Çözüm" olarak işaretlemeyi unutmayın. İyi şanslar.

Çözüldü

Hakkibasak

Meraklı
Tepki
3
Ben de 2 site var. Birinde adwords çalışıyor. Diğerinde çalışmıyor. Çalışanın sayfasına meta tagı kullanarak diğer siteye yönlendirme yaptım. O şekilde sorunu çözdüm. Bozuk olanı düzeltemedim

Üst Alt