Hoşgeldiniz Webmaster Forum | Türkiyenin En iyi Webmaster Platformu

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • GIGC.NET.TR - Web Hosting ve Sunucu Hizmetleri

  BartuT

  WF Üyesi
  Katılım
  29 Haz 2020
  Forum
  19
  Reaksiyon
  5
  Puan
  2
  Yaş
  31
  Konum
  İstanbul
  Web
  www.gigc.net.tr
  Meslek
  Software Engineer
  Bizim Hikayemiz

  Tunçbilek Bilişim ve İnternet Hizmetleri , Haziran 2013 yılında İstanbul' da kuruldu. Yedi seneyi geçen internet hizmetleri faaliyetlerimiz ile her düzeyden, her platformdan bizi seçen kullanıcılarımızdan sahip olduğumuz tecrübe ile Türkiye'nin hosting ve sunucu sektörüne katkı sağlayan firmamız, veri güvenliği, mobil uygulama hizmetleri, alan adı tescili, web barındırma (web hosting), sunucu barındırma, oyun sunucusu, sunucu kiralama ve sanal sunucu kiralama hizmetleri sağlar.
  Gigc.net.tr, 2020 yılı itibarı ile Tuncbilek Bilişim ve İnternet Hizmetleri' nin markasıdır. Yenilikleri ve ürettiği internet teknolojileri ile sektöre yön veren şirketimiz, yarının teknolojilerini bugünden kullanmanıza olanak sağlar.
  Gigc.net.tr, web barındırma (web hosting), sunucu barındırma, oyun sunucusu, sunucu kiralama ve sanal sunucu kiralama alanında uygun fiyat politikası ile özgün bir şekilde ürettiği teknolojiler ile işinize değer katarken, 7 gün 24 saat esasına dayalı çalışan operasyonu birimi ile birlikte birebir yedekli alt yapısı ile iş sürekliliğini en üst düzeyde tutar.


  Vizyon ve Misyonumuz

  Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çagdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer internet hizmet kuruluşları tarafından örnek alınan internet servis sağlayıcısı olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm kullanıcılarımıza en yüksek kalitede ve uygun fiyat politikasıyla internet hizmeti veren, kullanıcılarımızın kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı internet hizmet kurumu olmak ve bunu muhafaza etmekdir.

  Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, uygun fiyat politikası ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle hizmet veren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kurum olmaktır.


  Hizmetlerimiz
  Web siteniz ve projeleriniz için ekonomik, yüksek donanımlı ve sonuç odaklı çözümlerimizle yanınızdayız!  Kurumsal Bilgiler

  Fatih V.D. - 8670491034
  Adress: Balat Mah. Hızır Çavuş Mescidi Sk. No: 40A Fatih / İSTANBUL
  Tel: 0212 706 2505 - WhatsApp
  e-Posta: [email protected]
  Yer sağlayıcısı bilgilerimizi görüntülemek için tıklayınız
   

  Webby

  Php laravel developer
  Kurumsal Üye
  WF Üyesi
  Yazılım Uzmanı
  Katılım
  26 Kas 2020
  Forum
  222
  Reaksiyon
  126
  Puan
  132
  Konum
  İstanbul
  Meslek
  Php laravel developer
  İyi satışlar dilerim
   

  Webby

  Php laravel developer
  Kurumsal Üye
  WF Üyesi
  Yazılım Uzmanı
  Katılım
  26 Kas 2020
  Forum
  222
  Reaksiyon
  126
  Puan
  132
  Konum
  İstanbul
  Meslek
  Php laravel developer
  Web tv hosting için nasıl bir yol izlemem gerek acaba
   
  Üst Alt