✅ Facebook 150 TL Faturalandırma Yöntemi ✅ Kendi İşinizi Kurabilirsiniz ✅

E-Ticaret & Alışveriş

yasincelebi

Yeni üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar.

Facebook son yaptığı güncelleme ile birlikte maalesef yeni reklam hesapları oluşturmak daha güç bir hale gelmiştir ve bizler de sizin bunu başarabilmeniz adına gece gündüz uğraşarak bir sonuca gelmiş bulunmaktayız. Sizlere daha iyi hizmet vermek için eğitimi daha da detaya bindirdik.Peki nedir bu detaylar?

1-) Sıfırdan Reklam Hesabı Oluşturma
2-) Reklamveren Yetkisi İle Reklam Verme
3-) Reklam Hatası Oluştuğunda Hesabı Kurtarma
4-) 12.5 TL Sorununu Düzeltme

Evet bu işlemler doğrultusunda artık sizler de reklam verebilecek ve işin mantığını iyice kavramış olacaksınız.

Sizlere diğer hizmetimde sağladığım gibi yine hesap hediye edeceğim ve bu sefer 5 adet değil de10 adet hesaphediyem olacaktır.

Eğitim Ücreti: 250 TL

Not: Eğitimi satın aldıktan sonra tarafınızda kendiniz uygulamadan iade etmeyeceğim. Video içeriğinde apaçık detayları ve yöntemleri belirtiyorum ve şunu da belirtmek isterim. Hiçbir işin garantisi yoktur. Bunun bilincinde olup mesaj atarsanız sevinirim.

GMC;3527392' Alıntı:
Yasin kardesim aldım ve kullanıyorum.
Çok teşekkür ederim. Kaliteli ve düzgün bir arkadaşsın.
Emeğine sağlık, video içinde hersey anlaşılır ve artık reklam kasarak işlerimi büyülteceğim.

resulzade;3527559' Alıntı:
Arkadaş çok güvenli, ilgili biris gerçekten. Gönderdiği videodaki ses kalitesi olsun, videonun çözünürlüğü olsun hepsi tek kelime ile harika. Kaliteli alışveriş için öneririm. İyi çalışmalar, teşekkürler.

rg9ISX.jpg

Son düzenleme:
Üst Alt