Hoşgeldiniz Webmaster Forum | WF®

Webmaster Forum - Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi webmaster topluluğumuza katılın.
 • Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir,
 • diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını WF ile yapabilirsiniz.
 • Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsun?
 • En Tuhaf Mesajlaşma Uygulamaları

  webmaster

  İçerik Editörü
  Katılım
  19 Eki 2019
  Forum
  333
  Reaksiyon
  154
  Puan
  27
  Yaş
  37
  Konum
  Webmaster Forum
  Web
  webmasterforum.com.tr
  Meslek
  webmaster
  Facebook Messenger, Whatsapp ve farklı bilindik kaliteli uygulamalara göre, oldukça tuhaf bulacağınız mesajlaşma uygulamaları da bulunmaktadır. Bu yazımızda, ilginizi çekebilecek en tuhaf mesajlaşma uygulamaları hakkında bilgiler vererek, bunların içinden 5 tanesini sizler için seçtik.
  En-Tuhaf-Mesajlaşma-Uygulamaları.png

  En Tuhaf Mesajlaşma Uygulamaları
  Say Henlo
  Normal mesaj uygulamalarının yazılımcıları nasıl daha eski mesajlar saklanabilir diye kafa yorarken, Say Henlo yazılımcısı tam tersini düşünmüş. Tek seferde sadece bir kez mesaj göndermenize imkan sunmasının yanı sıra, karşı tarafın gönderdiği en son mesajdan başkasını okuyamamak gibi tuhaf bir özelliğe sahip. Yani karşınızdaki kişi size peş peşe iki kez mesaj gönderirse ve siz bunu sonradan görürseniz, sadece son mesajı okuma imkanınız bulunuyor. Web tabanlı bir mesajlaşma uygulaması olan Say Henlo, anlık mesajlaşma uygulamalarına farklı bir soluk kazandıracak gibi geliyor.
  Die With Me
  İOS ve Android işletim sistemlerinde kullanılan bu uygulamaysa, gerçekten denk gelebileceğiniz en tuhaf uygulamadır diyebilirim. Uygulamanın temel özelliği, şarjları %5’in altına inen kişilerin birbiriyle mesajlaşmasına olanak tanımasıdır. Sanırız ki uygulamanın yazılımcısı, biraz fantastik ve romantik bir kişiliğe sahip. %5’lik bir şarj sayesinde, büyük bir aşkın doğabileceğini bir düşünsenize!
  Her ne kadar en tuhaf mesajlaşma uygulamaları arasında olsa da, kapsamlı düşündüğümüzde oldukça eğlenceli olabilecek bu uygulama İOS için 1,29 TL'den, Android için ise 4,49 TL'den satılan ücretli bir yapımdır.
  Stealthy
  Merkeziyetçi bir uygulama olmasıyla öne çıkan Stealthy uygulamasını kullanmak için, Blockstack hesabının bulunması gerekmektedir. Uygulamanın en ilginç yanı, mahremiyetçi bir noktaya odaklanarak hizmet vermesidir. Bunların dışında genel incelemelerde, aslında çok güzel bir mesajlaşma uygulaması olduğunu söylemek mümkündür.
  Chudo
  İphone X marka telefonda bulunan Memoji özelliğinin bulunduğu bu uygulamayla, memoji benzeri birçok çizgi film avatarı oluşturmak ve yabancı insanlarla görüntülü konuşmak mümkün kılınmış durumda.
  Eski yeni fark etmeksizin tüm akıllı telefonlarda çalışmakta olan uygulama için, sadece cihazın ön kamerasının çalışması yeterlidir.
  Evry-300x135.png

  Evry
  En tuhaf mesajlaşma uygulamaları
  arasındaki Evry uygulaması tuhaf kılan özelliği, bir tarayıcı özelliğine sahip olmasıdır. Mesajlaşma uygulamasına sahip olmasına karşın tarayıcı özelliği de bulunan Evry, birçok ilginç özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır.
   
  Üst Alt