ecats.online değişimi

broko

Yeni üye
Katılım
22 Ara 2023
Mesajlar
4
Tepki
0
Hoş geldin! ecats.online borsası oldukça genç ancak rakiplerine göre avantajları var. Değişimin açıklaması: - Siparişlerde komisyon yok! - Her saniyede bir tahakkuk ile tüm madeni paralara yıllık %8 oranında stake! - Tavsiye programı günlük tahakkuk ile yıllık %1! Komisyonsuz herhangi bir para biriminde dahili transferler! Her kullanıcı herhangi bir jetonda ve herhangi bir miktarda kupon oluşturabilir. Bu kuponu etkinleştiren başka bir kullanıcı onun yönlendirmesi olur. Tüm istatistikler açık! Borsanın kendisi komisyonsuz olarak siparişler arasındaki farktan para kazanıyor, bu Kâr sütununda görülebilir: https://ecats.online/stats/Orders?Pair=BTCUSDT

Dogecoin kuponları da alım satım için dağıtılacaktır veya Doge'de aldığınız bonusu herhangi bir kısıtlama olmaksızın çekebilirsiniz.
 

OzturkSay

Üye
Katılım
13 Ara 2023
Mesajlar
6
Tepki
1
Hoş geldin! ecats.online borsası oldukça genç ancak rakiplerine göre avantajları var. Değişimin açıklaması: - Siparişlerde komisyon yok! - Her saniyede bir tahakkuk ile tüm madeni paralara yıllık %8 oranında stake! - Tavsiye programı günlük tahakkuk ile yıllık %1! Komisyonsuz herhangi bir para biriminde dahili transferler! Her kullanıcı herhangi bir jetonda ve herhangi bir miktarda kupon oluşturabilir. Bu kuponu etkinleştiren başka bir kullanıcı onun yönlendirmesi olur. Tüm istatistikler açık! Borsanın kendisi komisyonsuz olarak siparişler arasındaki farktan para kazanıyor, bu Kâr sütununda görülebilir: https://ecats.online/stats/Orders?Pair=BTCUSDT geturkiyeblog.com

Dogecoin kuponları da alım satım için dağıtılacaktır veya Doge'de aldığınız bonusu herhangi bir kısıtlama olmaksızın çekebilirsiniz.

Başka bir sorum daha var: "Komisyonsuz bir borsa, siparişler arasındaki farktan nasıl para kazanıyor?"
Başka hiçbir borsanın bilmediği, para kazanmaya yönelik yeni bir teknoloji mi?
 
Son düzenleme:

broko

Yeni üye
Katılım
22 Ara 2023
Mesajlar
4
Tepki
0
Kar bölümüne gidebilir ve borsanın ne üzerinden kazandığını görebilirsiniz, kısaca borsa spread üzerinden, fiyatlar arasındaki fark üzerinden, alış fiyatı ve satış fiyatı üzerinden kazanır.
 
Üst Alt