Dizilerde Kötü Rol Oynayanlara Üzülüyorum

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Tepki
62
Dizilerde Kötü Rol Oynayanlara Üzülüyorum
Gerçekten Konu başlığımızda da belirtiğim gibi.. Bilirsiniz Televizyon kanallarında her gün yeni diziler boy gösteriyor. Yeniden ziyade eskileri göz önünde bulundurursak eğer karşımıza hiç hoş bir görüntü çıkmıyor. Ya ben kendi ailemi örnek olarak göstereyim.

Şimdi bir televizyon kanalını ben sevmiyorum çünkü propaganda yanlısı olarak görüyorum. Yayımlamış olduğu tüm yayımlarda yalan haber var. Her ne ise Bizimkiler o kanalda bir dizi izliyorlar. Dizide kötü rolü oynayanlar yok mu :) İşte onlara neler söylemiyorlar ki :) Bunu sadece benim ailem yapmıyor eminim ki kötü rolde oynayan tüm karakterler aynı sorun ile karşı karşıyadırlar. Yani demek istediğim kulakları çok çınlıyordur. :)

Dizi devrimizde bir bağımlılık olmuş bir faktördür. Benim düşüncem bu en azından, çünkü bu fikrime katılmayanlar da olabilir.

Dizi izlerken bizler hepsinin hayal ürünü olduğunu anlayamıyoruz daha doğrusu telaffuz edemiyoruz. Bu yüzden iyilere dokunulduğu zaman, Kötülük gördüğümüz zaman hemen hakaret eder, O kişilere beddua okuruz.. Bizim zihniyetimiz biraz bozuk mu ne :)

Hani yanılmıyor da değilim, Bu gün diziler, teknoloji araçları hayatımızda vazgeçilmez bir köprü kurmuş bundan vazgeçmek çok zor. Neyse sevgili okurlarım siz siz olun hayal ürününden yapılmış bir dizide kötü rol oynayanlara kötü sözler etmeyin. Bırakın kötü söz söylemeyi birde üzülüp kırılıyorlar bu kadar kendilerini kaptırıyorlar işte, Yazık hemde çok yazık. Lafı fazla uzatmayacağım İçimden geçen buydu bende sizinle paylaşmak yayımlamak istedim :)

Üst Alt