Demir – Razıyım Gel

serguzesht

Üye
Tepki
1
Demir, yıllarını müziğe vermiş şarkıcı ve bestecidir. Kaptan, fotoğrafçı, colorist, endüstri mühendisi, ve sistem analisti olarak da çalışmaları bulunan Demir ilk albümü olan “Razıyım Gel” albümü ile dinleyicileri ile buluşuyor. Bu ilk albümü yirmi yıl süren müzik birikiminin ve sevdasının vücut bulmuş halidir. Demir albümünü” Yıllardır ayrı kaldığım sevgiliye sarılmanın mutluluğu içindeyim" diye değerlendirerek bu mutluluğu sevenleri ile paylaşıyor.
Razıyım Gel
Demir’in “Razıyım Gel” albümü 7 şarkıdan oluşuyor. Albümdeki bütün şarkıların söz ve besteleri sanatçıya ait bulunuyor. Albümündeki gitar performansları Doruk Okuyucu’ya ait. Şarkıların aranjesinde Kemal Eren, Sunay Ersoy ve Taner Ersoy albüme katkıda bulunmuştur. Albüm Yaşar Kekeva Plakçılık tarafından piyasaya çıkarılmıştır.
Albümün ilk klibi “Razıyım Gel” şarkısına çekilmiştir. Bu klip oldukça duygusal ve hüzünlü karelerle dolu bir albüm. Dinleyicilere ve izleyicilere aşkın ızdırabını anlatan bu parçanın klibi de aynı duyguları veriyor. Albümün ikinci ve belki de daha çok ses getirecek parçası” Renkli Pervane” ye çekilecek.
Albümdeki şarkılar:
  • Renkli Pervane
  • Razıyım Gel
  • Çarem
  • Günlerim Soldu
  • Tutamıyor Gönül Kendini
  • Oyun Bu
  • Beni Al
Demir – Razıyım Gel Şarkı Sözleri
Hüzün geldi yine
Sanki bana düşman
Ölen ruhuma
Diz çöküp ağlıyor
Geçen acıları
Yeniden çıkartıyor
Gel yağmur ol
Gel rüzgar ol
Gel, sensiz yaşam bana haram
Gel nerdeysen
Gel razıyım
Gel nerdeysen
Gel razıyım

Hüzün geldi yine
Sanki bana düşman
Ölen ruhuma
Diz çöküp ağlıyor
Geçen acıları
Yeniden çıkartıyor
Gel yağmur ol
Gel rüzgar ol
Gel nerdeysen
Gel razıyım
Gel nerdeysen
Gel razıyım
Söz & Müzik: Demir
Yönetmen: Mustafa Şen
Netd tarafından YouTube'da yayınlanan klibi
adresinden izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Üst Alt