DA: 14 PA:14 Olan Blog Sitesinden Ücretsiz Backlink

ScriptEvin

Yeni üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar, Tekno Korsan sitemizde konulardan ücretsiz backlink veriyoruz!

Yapmanız gerekenler;

* Tekno Korsan sitesine giriyoruz.
* Herhangi bir konuya yorum yapıyoruz. (Çok iyi, güzel, vs.) şeklinde yorumlar onaylanmaz.
* Konu altında Hangi konuya yaptıysanız o konu linkini bırakıyorsunuz.

NOT; Yorum eklerken site linki teknokorsan.com şeklinde değil https://teknokorsan.com şeklinde olmalıdır.
NOT 2; Yorum seçme hakkım saklıdır.

N22DH7.png

zL8W1R.png

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Bu ne kafa? gel ben sana benim web sitelerimde ücretsiz link çıkıyım. Egonu biraz daha tatmin edebilecekmisin bakayım. :) Bu nasıl boş insanlıktır ya.
Paylaşım yaptığınız konu herkese açık bir konudur bu konuda olumlu / olumsuz mesajlarda yer alabilir herkesin fikri, düşüncesi bir olmayada bilir! @Nokta'da burada @ScriptEvin NOT 2; Yorum seçme hakkım saklıdır.
Mesajına cevaben / @Nokta =Bende Site seçme hakkımı kullanarak sitenizi seçmiyorum. Teşekkürler. demiş!
Karşılık olarak (Bu nasıl boş insanlıktır ya) insanlığı küçük düşürecek sözleriniz hiçte hoş bir durum degil! insanlık derken sizde bir insan olduğunuzu unutmayınız:!
2'si paylaşım yaptığınız konuda bir websiteniz varsa ve bununla ilgili yorumlarda bulunan diğer kullanıcılara lütfen saygılı olalım!
webmaster bilgi paylaşım ve dayanışma forumu olduğunu lütfen unutmayalım iyi forumlar..

Üst Alt