CoinPayU Kazançlı bitcoin sitesi

metin1

Bağımlı
Tepki
1
CoinPayU Kazançlı bitcoin sitesi

CoinPayU ocak 2019. da hizmete giren bitcoin kazanç sitesi ve 1 milyondan fazla kullanıcısı var. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum
bu siteyi kesinlikle tavsiye ederim. Şimdiye kadar hiç bir defa ödeme sorunu yaşamadım.! Ödemeniz her zaman 1-2 gün içinde geliyor.
En son aldığım ödemeler altta ve ödeme seçenekleri bol. Sitede kazanç çeşitleride bol.

X5OmQr2.png

Sitede klasik reklam izlenerek kazanılıyor. Reklamlar "surf ads" ve "active windows ads" olmak üzere ikiye ayrılıyor. Surf
reklamlarında sekmede kalıp izleme zorunluluğu yok. Active windows reklamları ise sekmeden ayrılmayıp izlememiz gerekiyor.
Adbtc sitesine benzeri alternatif bitcoin kazanç sağlanacak güzel bir site.

bl2VXBE.png

Video Ads bölümünde her gün 3 - 5 vidyo çıkıyor bunlarıda izleyerek kazanıyoruz.
Offers bölümü var burası aslında en kazançlı yerlerden biri, burada task ve offers olarak bilinen anketler var.
Anket kazançları çok yüksek bu sitede, kazançlarımız satoshi olarak geliyor. Anket işlerinde başarılıysanız bu sitede iyi
paralar yapabilirsiniz.

Kazançlar burada bitmiyor, affilate bölümü var burada kendinize referans bularak kazançlarınızı artırabilirsiniz. Ayrıca market
yazan yerden referans alıp satabiliyoruz, sadece bu işi yaparak kazananlar var takip edilirse güzel kazançlar oluyor.

Kendi referanslarınızıda satabilirsiniz, üye olduktan 7 gün sonra. Kazançlar referansınızın aktifliğine bağlı, iyi çalışıyorsa
20.000 - 50.000 satoshi arası satılıyor. Her bir referansınız 7 gün sonra satabiliyorsunuz.! Referansın üstüne tıkladığınızda
zaten gösteriyor referansın bütün özelliklerini.

ÖDEME KANITLARI
RMAs6Pj.png

Referans Komisyonları: %10 Standart Olarak
Ödeme Metodları: Bitcoin, Payeer, DOGE, Ethereum veya Litecoin
En az Ödeme: 3000 satoshi

Üye olmak için tıklayınız
https://coinpayu.com/lp2/metin1

Refsiz Link:

NOT: Bu siteyi kesinlikle tavsiye ediyorum şahane bitcoin kazanç sitesi, adbtc sitesinden çok daha iyi ve kazançlı bir
site. Yatırımsız bitcoin kazanmak için bir cok yöntem bulunmaktadır. Ayrıca herhangi bir siteye ref bulmak istiyorsanız
bu sitede reklam vermenizi tavsiye ederim deneyince anlayacaksınız. Sitede 1.000.000 dan fazla kullanıcı var.
CoinPayU Ocak 2019'dan beri ödeme yapıyor! Ücretsiz bitcoin kazanmak için en güvenilir sitelerden.

Bol Kazançlar..

metin1

Bağımlı
Tepki
1
CoinPayu Yüksek Kazanç.!

Coinpayu sitesinden yüksek kazanç elde edebilmek için sadece tıklama yetmiyor arkadaşlar. Bana gelen sorulardan biri siz
çok kazanıyorsunuz bu siteden, ben çok az kazanıyorum gibilerden.. Arkadaşlar haklı olabilir doğruda aslında günde ben
1000 lerce satoshi kazanıyorum bu siteden. Ve şimdi sizlere her gün nasıl 1000 lerce satoshi yapabileceğinizi anlatacağım.
Hemde hiç yatırım yapmadan sayılır, bu işi yapabilmek için hesabınızda 3000 - 5000 satoshi olması yeter bir başlangıç olarak.

guG9Zk1.png

Evet arkadaşlar her gün bu siteden 1000 lerce satoshi kazanabilirsiniz hiç yatırım yapmadan. Sitenin market bölümünde referans
alıp satarak kolayca kazanabilirsiniz. Bunu yapmak için soldaki affilate tıkladığınızda 3 menü gelir buradan market yazan yere
tıkladığınızda alttaki sayfa gelir.

olSr3mm.png

Burası referral market yeri yani referansların satıldığı yer. 53 yazan yer referansın şu anki gücü diyebiliriz, bu rakam ne kadar
yüksek olursa fiatıda biraz yükseliyor. 452 yazan yer şimdiye kadar kazandığı satoshi. 0 yazan yer site içinde verdiği reklam.
490 yazan yer şu anda hesabında ne kadar var. 3499 yazan yer bu referansın satılık fiatıdır.! Örneğin ben bu referansı 3499
satoshiye satın alıyorum ve ardından hemen 3700 satoshiye satılığa koyarsın. Abartmadan bu işi gün boyunca en azından 8 - 10
defa yapabilirsiniz. Abartıpda yüksek fiat koyarsanız o zaman referansınız aynı günde satılmaz belki birkaç gün sürebilir..!

Yani kısaca bu yöntemle 10 referans satsanız günde referans başı 200 - 300 satoshiden günde 2000 - 3000 satoshi kazanırsınız.!
Sadece tıklayarak günde 200 - 300 satoshi kazanırsınız, görevlerden de (Offers) yüksek kazanç elde edebilirsiniz.
Burada sağ üst köşede buy refrrals from system yazan yere tıkladığınızda alttaki sayfa gelir.

chz5HhT.png

Buradan sistemden referans alabilirsiniz, yani admine ait olan referanslar. Bu sayfadaki fiatlar zamanla değişiyor bitcoin
değerine göre.. Bu sayfayı fiat öğrenmek için kullanıyoruz. Burda gördüğünüz referans paketleri ve fiatları bulunmakta.
Örneğin ilk pakettte 5 referans var ve fiatı 6360 satoshi 5 e böldükmü 1 referansın fiatını öğrenmiş oluruz. (1272 satoshi)
Evet şu anda 1 referans satın alacak olsak en az 1272 satoshi değerindedir.

Marketteki satılık referansların her hangi birinin üstüne tıkladığınızda referansınız ne kadar aktif olduğunu görebilirsiniz.
Alttaki resimdeki gibi. Burada tarihine göre ne kadar kazanmış görebilirsiniz. Referans satın almadan önce bakmakta bir fayda
var derim. Bazen son iki gün tıklamamış oluyor onları almayın, her gün tıklayanları alırsanız satmasıda o kadar bi kolay olur.

TSvymOL.png

Buraya kadar referansları nasıl alıp satarak kazanacağımızdan bahsettim. Şimdi sıra geldi kendi referanslarımıza.
Ben bu bölümden iyi kazanıyorum doğrusu, 1000 den fazla referansım var her gün 5 - 10 referans satarak iyi kazanç sağlıyorum.
Ama zamanında bende para verdim başka sitelerde bu siteye referans bulmak için reklam verdim, 1000 referans bedava gelmedi.
Şimdide sanırım meyvasını topluyoruz.:)

Kısaca bu siteye referans bulmaya değer arkadaşlar her yönden çok karlı bir iş. Referanslar her zaman para ediyor bu sitede ve
alım satım işleri kolay. Satma süreside uzun sürmüyor çoğu zaman 1. günde satılıyor. Referanslarımdan birtanesi tam 1,5 milyon
satoshi yatırım yapmış reklam vermek için banada anında 150.000 satoshi geldi. Bazen böyle şanslıda olabiliyorsun referanslar
hakkında.:)

Bol Kazançlar..

coinpayu

Yeni üye
Tepki
0
Ben de uzun zamandır kullanıyorum uygulamayı sizin referanslarınız çok yüksekmiş ben 12 den fazlasını göremedim daha :) destek olmak isterseniz bağlantıyı bırakayım teşekkürler

Üst Alt