Coin Farm ile Hiçbir yatırım vs yapmadan USD veya BTC kazanma

SlnLysYmn

Yeni üye
Tepki
0
Forumda Çok fazla bilgilendirme var. Hepsini kontrol etmeye ve kazançlı olup olmadıklarını vakit buldukça bakmaya çalışıyorum. Hiçbir yerde adını göremediğim bir site var. Rus menşeili bir site. Oyun gibi, tavuk satın alıp yumurta kastıkça hem gerçek para hem oyun içi para edinebiliyorsunuz.

Ben 2018 yılında bir giriş yapmıştım bu siteye, baştan verdiği 1 tane tavukla 15-20 gün takıldım, çok düşük getiri sağladığı içinde bıraktım. Sonra Ağustos ayında tekrar bir giriş yaptığımda çokça yumurta biriktiğini gördüm. Deneme amaçlı 2 USD bir çekim yaptım. Payeer hesabınız varsa ya da kolayca açarsanız direk bu sitede bağlantısı mevcut.

Sistem aslında başta dolandırıcılık gibi gelmekle beraber, 2013 ten beri faaliyetini sürdürmekte ve günlük çekim tutarları resmi sayfasında paylaşılmaktadır.

Kasım ayı itibariyle, 30 USD bir yatırım yaptım. Payeer üzerinden 10 USD lık 3 seferde yaptım. Nedeni 10-100 USD arasına oyun içi paranın yanında 1 tane de orta halli tavuk veriyor. 3 parça halinde yapınca, her işlemde tavuk aldım ekstradan. Şuanda bu aktarımla satın aldığım 2 kral tavuk ve para yatırmadan kaynaklı 3 kahverengi tavuk sayesinde, günlük 15.000 coin (Oyun içi ) , 0.43 USD de gerçek para kazandırmakta. Günlük 15.000 coin şu demek, en yüksek tavuk 375.000 coin, 25 günde 1 bu tavuktan alabiliyorsunuz. Bu tavuk hem oyun içi parayı hem de gerçek çekilebilir paraya etki ediyor.

Lafı çok uzatmadan bu haliyle bile 3 aylık bir sürede yatırdığımı geri alabilirim ve üzerine devam edebilirim.
Bir değerlendirmenizi ve incelemenizi öneririm. Referal sistemini de ilk defa deniyorum. Beğenmeniz durumunda destek olursanız sevinirim.

Teşekkürler,

Üst Alt