Çocuk videolarınız Çin'deki yerel platformlarda yayınlansın.

Tepki
1
Merhaba, ben Across Media Türkiye temsilcisi Muhammed. Videonuzu Çin yerel pazarında yayınlamak istiyoruz. Bildiğiniz gibi, Youtube Çin'de 2009’da engellendi (Google, Facebook, Amazon vb.). Baidu gibi birçok yerel video platformu var; Youku; Iqiyi; Xiaomi; IPTV vb. içerikleri bu yerel kanallar üzerinden yayınlıyoruz. Uyarlama, yerelleştirme, tercüme, altyazı, dublaj, intro ve outro desteği veriyoruz.

Videoların yayınlanacağı platformlar
1.VOD (New Media) : Tencent; Youku; iQiyi; MangoTV; Tudou; FunTV; Sohu; WASU; Migu Video; BesTV; Huawei Video; PPTV; Bilibili, Fenxing, etc.
2.OTT: Xiaomi; Hisense; Huaiwei; TCL; Skyworth; KONKA; Changhong; WasuTV; NewTV; LeTV; Suning; HIVEVIEW; MoreTV; Domy Box;
3.IPTV & Digital TV (30+): Beijing IPTV; Shenzhen IPTV; Chongqing IPTV; Guangdong IPTV

Çin'de en çok izlenen çocuk kategorileri :
1) Çocuk araç animasyonları (2D ve 3D)
2) Çocuklar için araç oyuncak oyunları
3) Dinozor videoları

Ödeme Kanıtları​

Rapor
Bu rapor toplam 30 adet 3'er dakikalık videonun birleştirilip 2 adet video haline getirilmesinden elde edilmiştir.

c7cnrb8.png

Çin Devletine verilen vergiler

9gmc6cn.jpeg

bmo8dp3.jpeg

Ödeme Dekontu

peafhna.png

lb72n94.jpg

Daha detaylı bilgi almak için bana buralardan ulaşabilirsiniz.
E-MAİL : ozgenc@acrossmedia.com.cn

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Çin'de, Batı ülkeleri ve oradaki reklamverenler ve yayıncılar tarafından farkedilmeyen çok büyük bir kitle var, orada birçok ABD ürününün (YouTube vs.) yasaklı olması da aslında bir nevi fırsat. Videolarınızı Çin'de stream etmekte sizi oldukça büyük bir kitleye ulaştırabilir, Muhammed Bey'e hayırlı satışlar diliyorum ...

Üst Alt