CloudMining365 - Litecoin Mining Sitesi (Yatırımlı/Yatırımsız)

onlygoodme

Üye
Tepki
1
Merhaba, sizlere güzel kazandırdığını düşündüğüm yeni bir siteden bahsetmek istiyorum.

Siteye litecoin cüzdan adresiniz ile kayıt oluyorsunuz ve site sizin için otomatik olarak litecoin kasmaya başlıyor. İsterseniz yatırım yaparak isterseniz de sitenin size hediye ettiği ücretsiz 25 GH/s hız ile yatırımsız olarak kazanmaya başlayabiliyorsunuz.

Siteye minimum 0.15 LTC yatırım yapabiliyorsunuz. Bu da şu an ortalama 205 TL'ye tekabül ediyor. Minimum 0.10 LTC olduğunda ise çekim talebi oluşturabiliyorsunuz.

Burda görsel olarak detaylı bir şekilde açıklamasını yaptım. Yatırdığınız 0.15 LTC kendini 1 ay sonra amorti ediyor.

Referans linkim üzerinden kayıt olarak ekstra bonus kazanabilir ve ücretsiz/yatırımsız bir şekilde kazanmaya başlayabilirsiniz.

REFERANS LİNKİM: https://cloudmining365.com/r/675212425

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    46.8 KB · Görüntüleme: 86

onlygoodme

Üye
Tepki
1
Yakında ilk paramı çekeceğim ve buraya ödeme kanıtını ekleyeceğim.

Referans linkim ile kayıt olarak ekstra bonus kazanabilir ve ücretsiz bir şekilde para kazanmaya başlayabilirsiniz.

onlygoodme

Üye
Tepki
1
Bugün ilk ödeme talebimi gerçekleştirdim ve 5 dakikada litecoin cüzdanıma yatırıldı. Site sorunsuz bir şekilde ödeme yapıyor arkadaşlar. Referans linkimden üye olup ücretsiz bir şekilde kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230317_114741_Chrome.jpg
    Screenshot_20230317_114741_Chrome.jpg
    88.8 KB · Görüntüleme: 73
Üst Alt