Çin Takvimi | Rus Takvimi | Bebek Cinsiyeti | Hamilelik Hesaplama

Çin Takvimi

Yeni üye
Katılım
5 Ağu 2018
Mesajlar
1
Tepki
0
Puan
0
Yaş
31
Konum
adana
Meslek
memur
Toplumun en küçük yapı taşı olan ailenin en önemli bireyi olan çocuklar için geçmişten gelen bir önem söz konusudur. Çocuk sahibi olmak isteyen aileler için belki de en çok merak edilen husus da bebeklerinin cinsiyetidir. Anne ve babalar çocuk sahibi olmaya karar verdikten sonra çocuklarının cinsiyetlerinin erkek veya kız olmasını sürekli gönüllerinden geçirmektedirler.
Yüzyıllardır bebek cinsiyetini farklı yollarla öğrenen aileler ilerleyen teknoloji sayesinde bebeklerinin cinsiyetlerini öğrenmeleri oldukça kolaylaşmıştır. Günümüz teknolojisi ile bebek cinsiyetleri en geç 16 haftalık iken ultrason denen cihaz ile öğrenilebilmektedir.
Geçmişte bebek cinsiyetleri ilkel bazı yöntemlerle tahmin edilmekteydi örneğin annenin karnı sivriyse erkek eğer yaygın ise kız olacağı şeklinde bilgiler günümüze kadar süregelmektedir. Bu yöntemin yanı sıra Çinlilerin yüzyıllardır kullanmış olduğu Çin Takvimi kavramı da bebek cinsiyetini öğrenmek için kullanılmaktadır. Çin takvimi ile cinsiyet öğrenmek isteyen arkadaşlarımız tüm detaylara ve hesaplama aracına bebektakvimi.net/ sitemiz üzerinde ulaşabilirler.
Çin takvimi hesaplamasının yanı sıra Rus Takvimi hesaplaması da geçmişten günümüze bebek cinsiyeti öğrenmek amacıyla kullanılan bir hesaplama aracıdır. Rus takvimi hesaplaması da aynı çin takviminde olduğu bebek cinsiyetini kendi kriterlerine göre hesaplayarak anne ve baba adaylarına bebek cinsiyeti tahmini yapmaktadır. Rus Takvimi ile bebeğinizin cinsiyetini öğrenmek için bebektakvimi.net/ rus-takvimi adresine tıklayarak bilgilere ulaşabilirsiniz.
Yukarıda belirtmiş olduğumuz Çin Takvimi ve Rus Takvimi hesaplamalarının yanı sıra bebektakvimi sitesinden bir çok hesaplama aracına rahatlıkla ulaşabilir ve kafanıza takılan hesaplama araçlarına ulaşabilirsiniz. Anne adaylarının özellikle merak ettikleri bebeklerinin doğum tarihini de gebelik hesaplama aracından hesaplayabilirsiniz. Yukarıda adresini verdiğimiz site de ayrıca bir çok polis adayı ve asker adayının aramış olduğu boy-kilo endeksi yani vücut-kitle indeksi aracında hesaplamalar alanında ulaşarak boy kilo endeksinizi hesaplayabilirsiniz.
site: https://bebektakvimi.net/
 
Üst Alt