Chatraw Ne demektir?

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Tepki
62
Chatraw Ne demektir.
Merhaba sevgili Kullanıcılar

-Günümüzde arama motorlarında chatraw, chatroulette gibi arama terimleri son zamanlarda bir hayli yüksek arama kriterine dönmüştür.
Peki Chatraw ve chatroulette ne demektir. Ne ile çalışır ? ücret talep edilmekte midir ? üyelikli midir diye aklınızda bir çok sual oluşabilir.

1999 yılından bu yana popüler olan sesli chat ve görüntülü chat siteleri bakıldığında arama kriterlerinde artık tükenmenin eşliğine gelmiş durumda peki bu insanlarımız neyi istiyor ? ne yapmayı planlıyor ?

Bakıldığında Chatraw ve chatroulette sistemi ne ile çalıştığını anlamak isterseniz çok basit her hangi bir chatroulette sitesine giriş yaptığınızda karşınıza gelecek olan sayfadan hemen anlarsınız.

Bakınız sevgili dostlarım ve sohbet kullanıcıları chatroulette sistemi güzel bir sistem asla kötülemek, karalamak düşüncesinde değilim yalnız çoğu insanımızın bu konu hakkında ki bilgisizliğini ön planda tutarak bu konu makalesini sizinle paylaşma kararı aldım.

chatroulette sitesine girdiniz, karşınıza ilk gelen üyelik paneli o üyelik paneline giriş yapabilmeniz için sizden istenilen belli bir miktar ücret isteniliyor. Bu ücret ise kredi kartı üzerinden gerçekleşmektedir.

Bakınız üye olmaya karar verdiniz ve üye oldunuz her hangi bir ücret karşılığında sistem içerisinde sizi karşılayacak olan bayanlar mevcut nasıl bir bayan derseniz ? Genellemeye bakıldığında +18 yaş üstü kişi ve kişilerin kullanabilme özelliğini gerekmektedir.

Çıplak, şov yapan ve sizi cinsel olarak memnun etmeye odaklanmış kişiler göreceksiniz. Onlar ile sadece orada sohbet edebilirsiniz. Oranın dışında kesinlikle görüşme imkanınız yoktur. O bayanlar ise orada para karşılığında çalışıp sizleri memnun etme gayreti içerisindedirler.

Peki bu ücret bir defalığına mı mahsus derseniz ? hayır.. Her ay tekrarlanmak üzere tanzim edilir ve en önemlisi ise Kredi kartı üzerinden ücretlendirilmesi dır.

Seçim sizin isterseniz ücret karşılığında yukarıda saydığım kişi veya kişiler ile cinsel olarak konuşabilirsiniz yalnız dikkat etmenizi tavsiye ederim

Dolandırıcıların tuzağına düşmeyin bakınız kesinlikle chatroulette veya chatraw sistemini kast etmiyorum ama buna benzer bir çok siteler mevcuttur. Burada anlatmak istediğim tek bir olay var chatroulettenin anlamı neyi taşıyor ve içeriği nelerdir diye bir mana ile karşınızda olmak istedim.

Sesli ve görüntülü sohbet ağı istiyorsanız size alternatif olarak bir çok yönerge gösterebilirim ?

Arama motorlarının devi olan Google aracılığı ile Sesli chat, Sesli sohbet, Sesli kameralı sohbet yazdığınızda karşınıza çıkan binlerce hatta milyonlarca alternatif sunan sitelerimiz vardır. Bu sitelerden faydalanarak sizde eğlenebilir, hoş bir zaman dilimi içerisinde olabilirsiniz.

İsterseniz iyi bir arkadaş, iyi bir dost, iyi bir eş bulabilirsiniz bu tamamen sizin elinizde ve bizi farklı kılan ise ücretsiz, kayıtsız, şartsız, kaliteli bir zemin sunmamızdır. Bu da bizi popüler yapıp siz kullanıcılara farklılık gösteriyor.

Şimdi Sevgili dostlarım karar sizin İsterseniz chatroulette gibi üyelik gerektiren sisteme girin isterseniz de Sesli chat, sesli sohbet, görüntülü sohbet ağlarını kullanın yukarıda zaten gereken bilgileri verdim umuyorum ki sizin için doğru olan hangisi ise onu yaparsınız.

Hani geçmişten bu güne bakıldığında teknolojinin ve insan aklının zorladığı hayal bile edemediğiniz olaylara bakar mısınız ?

Eskiden yazılı chat siteleri vardı şimdi ise sesli ve görüntülü sohbet ağları mevcut ve en önemlisi ise sosyal paylaşım siteleri Facebook gibi Twitter gibi yanı sıra Kameralı sohbet siteleri gibi bunların hepsi insan aklı ile meydana gelen yapılar unutulmaması gereken bir konu daha var. Ücrete tabi olunan siteler ise o sistemi kurabilmek için Maddi manevi bir harcama yapmıştır. Onun karşılığını alabilmek için ise sizden ücret talep etmektedir. Buna da saygı duymam ve duyurmam gerektiğini biliyorum. Sağlıcakla kalın Sevgili okurlarım..

Üst Alt