Cep Finans - Canlı Döviz Kurları, Altın ve Kripto Takip Uygulaması

emredysk

Bağımlı
Tepki
1
Herkese merhaba;

RSS Interactive
bünyesinde geliştirdiğimiz CepFinans uygulamasını, "cebinize iyi gelecek" sloganı ile ilk uygulamamızı yayına aldık.

Cep Finans: Cebinize iyi gelmesi için piyasa uzmanları, yazılım mühendisleri ve tasarımcılar tarafından hazırlanan gelişmiş bir finans uygulamasıdır. Döviz kurları, altın fiyatları, parite, emtia ve kripto para fiyatlarındaki değişimleri, en hızlı şekilde takip etmenize olanak sağlar..

CepFinans Uygulama Tanıtım Sitesi: https://cepfinans.com

iphone_x.png

Uygulamamızın Tanıtım Videosu:

Finansal enstrümanlar için canlı fiyat akışına ek olarak uzman analizleri, kullanıcı yorumları ve teknik grafik hizmetini tek sayfada sunuyoruz.

Profil oluşturup, ilgilendiğiniz enstrümanları takip listesine ekleyebilirsiniz. Ayrıca kendi portföyünüzü oluşturup, kâr/zarar durumlarını inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen aracı kurum ile bankalarına ait günlük analiz ve piyasa yorumlarını, tek sayfada ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.

Güvenilir haber kaynaklarına ait piyasa haberlerine hızlıca göz atabilirsiniz. Ayrıca günlük, aylık ve yıllık fiyat performanslarını öğrenebilirsiniz.

CepFinans Hesaplayıcı ile fırsatları yakalayın!

thumb-1.png

iPhone, iPad ve tüm Android cihazlarda kullanılabilir.

* CepFinans: Döviz Kurları & Altın Fiyatları - Google Play İndir

* CepFinans: Döviz Kurları & Altın Fiyatları - App Store İndir

dvrzener

Meraklı
Tepki
1
Büyük riske girip bitcoin satın aldım umarım kazanırım yoksa çok üzücü olur benim için

Üst Alt