Çanta Modelleri

neseli

Yeni üye
Katılım
22 Ara 2017
Mesajlar
21
Tepki
1
Puan
0
Konum
bursa
Meslek
sohbetçi
Çanta Modelleri
Çantalar kadınların vazgeçilemez aksesuarlarıdır. Aynı zamanda kombinlerinde tamamlayıcı parçalarıdır. Her kadının vücut tipi farklı olduğundan kullanıcağı çanta modelleri de farklıdır. Peki vücut tipine göre çanta seçimi nasıl olmalıdır?
Öncelikle alacağınız çanta vücut tipinize uygun olmakla birlikte aynı zamanda şık ve kullanışlı olmalıdır. Çanta seçimi yaparken çok dikkat etmelisiniz.
Atletik Yapılı Vücut: Çok köşeli ve atletik yapılı vücuda sahip olan kadınların dikdörtgen ve dairesel yapıda çantalar ve dar açılı çantalar tercih etmelidirler. Bu tarz çantalar vücudunuzu daha düzgün gösterir ve size sadelik kazandırır. Üzerinde nakış veya civili çantalarda kullanabilirsiniz.
Yuvarlak Hatlı Vücutlar: Bu vücut tipli bayanların çantaları genelde elde taşımalı çantalardır. Daha kadınsı çantalar size daha çok yakışacaktır.
İnce ve Uzun Boylu Vücutlar İçin: Bu vücut tipine sahip kadınlar farklı çanta seçimi konusunda oldukça şanslı. Omuz çantaları, büyük sırt çantaları ve daha farklı modelleri rahatlıka kullanabilirler. Basklılı çantalarıda tercih edebilirler.
Minyon Tipli Vücutlar İçin: Bu vücut tipine sahip kadınların kesinlikle büyük çantalardan uzak durmalıdırlar. Çünkü boylarını olduğundan daha kısa gösterirler. Bu bayanlar daha çok yuvarlak ve küçük çantalar tercih etmelidirler. Bu uygunlukta çantalar için furla çanta ve michael kors çanta modellerine de göz atabilirsiniz.
 
Üst Alt