Byte Exchange dünyanın ilk topluluk temelli kriptopara borsası. Net karının %50'sini topluluk ile paylaşıyor !!

juniperion

Yeni üye
Katılım
1 Şub 2022
Mesajlar
9
Tepki
0
bytedex.pngBir borsa düşünün ki size;


-300'den fazla kriptoparayı listelesin
-3 adet kriptopara lisansına sahip olsun. Hukuki açıdan sorumlu ve regüle olsun.
-47 ayrı güvenlik katmanı ve saniyede 85 milyon işlemi gerçekleştirme hızı ile güvenli ve sorunsuz bir trade imkanı sunsun.
-Borsa cüzdanınızdaki fonları 100 milyon$ a kadar sigortalatsın. (Fireblocks işbirliği İle).
-Net karının %50'sini DÜZENLİ OLARAK sizinle paylaşsın.
-Global bir borsa olsun ama TL işlem işlem yapma imkanı sağlasın. (Banka hesabınıza para çekmek için başka borsaya ihtiyacınız kalmasın)

Bytedex projesi kriptopara ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üreten bir ekosistem yaratıyor. Sağladığı hızlı ve güvenli altyapı ile borsaya bile güvenmeye ihtiyaç bırakmayacak bir trade deneyimi sunuyor.photo_2022-02-01_11-43-53 (2).jpg


Bytedex Ekositemi:

1) Byte Hybid Exchange (Hex) :

 • Byte Wallet, Trust wallet ve metamask gibi non-custodial cüzdanlar ile fonlarınızı transfer etmeden, limit-stop emir gibi tüm cex fonksiyonları kullanarak akıllı kontratlar vasıtasıyla farklı zincirlerde trade yapma imkanı.
 • Cex konforu ve Dex güvenliğinde trade.

2) Byte Centralized Exchange (Cex):

 • Saniyede 85 milyon işlem ile NASDAQ tan 3 kat hızlı IŞLEM 🚀
 • Fireblocks işbirliği ile borsa cüzdanlarının güvenliği sağlanıyor ve 100 milyon $ a kadar sigortalanıyor. 🛡️
 • 300 den fazla işlem çifti
 • Byte Traders ile beğendiğiniz usta traderlara abone olarak copy-trade imkanı
3) Cross-chain swap platform:
 • ↔️ 200 işlem çiftine farklı zincirlerde market fiyatından tek komisyon ile kendi cüzdanınızdan yine kendi cüzdanınıza swap yapabilme imkanı.

4) Bytedex Community FORUM:

 • Tüm kripto dünyasına hitap eden, güvenilir, gerçek yatırımcıların ve projelerin bilgi paylaşımı, airdrop-contest gibi haberlerin yer aldığı doğru bilgiyi ulaştırmayı önceleyen forum. İçerik üreten kullanıcılar Jim token ile ödüllendiriliyor.

5) Byte Chain: Çift katmanlı blokzincir teknolojisi ile borsacılığı bir başka boyuta taşıyacak. Defi projelerinin uygulama marketi olarak hizmet verecek.
BEXT TOKEN İle Borsa Gelirinin %50'si Topluluğa Dağıtılıyor

Bytedex ekosistemi kazan-kazan felsefesi ile kurgulandı. "Topluluktan aldığını yine topluluk ile paylaş" anlayışı ile Byte Exchange diğer kriptopara borsalarından ayrışmaktadır.


BEXT(Byte Exchange token) 312 milyon toplam arzı ve ERC-20, BEP-20 ve TRC-20 formatı ile 3 blokzincirde çalışan bir borsa tokenidir. Arzı sabit bir utility tokendir. Komisyon indirimi, ön satışlarda ayrıcalık gibi diğer borsa tokeni işlevlerlerinin yanında stake özelliği ile fark yaratır.

-BEXT alıp stake eden yatırımcılar havuzdaki oranlarına göre borsa karından faydalanır.
-Borsa düzenli olarak piyasadan BEXT token satın alır. Ve stake havuzundaki yatırımcılara BEXT tokenleri paylaştırır.
-Sabit arzı ve düzenli ve yüklü alış baskısı nedeniyle deflasyonist bir mekanizmaya sahiptir.
-BEXT token DÜZENLİ NAKİT AKIŞI fırsatı sunar.

BEXT tokeni Pancakeswap, Indoex ve Byte Exchange den alabilirsiniz.photo_2022-02-01_11-48-06.jpg
Byte Exchange; hibrit borsa ile dünyada ilk defa akıllı kontralarla order book oluşturarak farklı zincirde coin trade edebilme imkanı sunan yepyeni bir teknoloji üreten, yatırımcının güvenini herşeyin üzerinde tutarak sağlam, hızlı ve güvenli bir altyapı sunan, net karının %50'sini paylaşrak topluluğu önceleyen farklı bir kriptopara borsası.

Hibrit borsa ve ByteW cüzdan yakında hizmete girecek. Borsa ve cüzdan uygulamalarını play store ve app store dan çok yakında indirebilireceksiniz. Merkezi borsa şu an aktif ve çalışıyor. Siz de deneyimlemek isterseniz buradan üye olabilirsiniz.


https://exchange.bytedex.io

Bytedex CEO'su nun World Blockchain Summit konuşması
 

juniperion

Yeni üye
Katılım
1 Şub 2022
Mesajlar
9
Tepki
0
Bye Exchange ile hesabınıza sadece sizin belirlediğiniz IP lerden ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca hesabınızdan sadece sizin tanımladığınız cüzdanlara kriptopara çekimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. Byte Exchange güvenlik konusunda endişelerinizi giderecek çözümler sunuyor. Bunun yanında 3 kademeli referans sistemi ile komisyon gelirlerini sizlerle paylaşıyor. 1. kademede: %20, 2. kademede %10 ve 3. kademede: %5 olmak üzere toplamda %35 referans komisyonu kazanabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

 • photo_2022-02-10_15-20-21.jpg
  photo_2022-02-10_15-20-21.jpg
  85.6 KB · Görüntüleme: 26
 • photo_2022-02-10_15-55-28.jpg
  photo_2022-02-10_15-55-28.jpg
  60.4 KB · Görüntüleme: 27

juniperion

Yeni üye
Katılım
1 Şub 2022
Mesajlar
9
Tepki
0
Byte Exchange staking programı yakında başlıyor. Haftalık, aylık, 3-6 aylık, 1 yıllık ve 3 yıllık sürelerle stake etme imkanı sunacak olan Byte Exchange, günlük net karının %50 si ile düzenli olarak piyasadan Bext satın alarak stake edenlere dağıtacak. 312 öyon sabit arzı olan BEXT tokenin düzenli alıcısı Byte Exchange olacak. Böylece sürdürülebilir,deflasyonist bir fiyat istikrarı hedeflenmektedir.

Byte Exchange e üye olmak için linke tıklayabilirsiniz.

exchange.bytedex.io
 

Ekli dosyalar

 • IMG_20220217_011755_365.jpg
  IMG_20220217_011755_365.jpg
  128.4 KB · Görüntüleme: 23

juniperion

Yeni üye
Katılım
1 Şub 2022
Mesajlar
9
Tepki
0
Bytedex Stake Platformu 9 Nisan 2022 tarihinde açılıyor!!!

🌟 Bext Stake, Byte Exchange gelirlerinin %50'sine varan oranlarda Bext marketlerden BEXT alımı yapılarak desteklenecektir. Ödül BEXT Tokenleri Stake yapan kullanıcılara stake yaptıkları BEXT Token miktarına ve süresine göre dağıtılacaktır.

☀️ Stake yapmak isteyen kullanıcıların Byte Exchange üzerinde hesap açması ve KYC2 seviyesinde kimlik doğrulama yapması gerekmektedir.
Stake yapılacak tokenler Byte Exchange hesaplarında olmalıdır.

⏰ Stake programı ilk 100 bin kullanıcı ile sınırlıdır. Bundan sonraki kullanıcılar için farklı şartlarda stake programları düzenlenecektir. Bu stake programına katılan kullanıcılar sectikleri en uzun stake süresi sonunda yeni program şartlarına tabi olacaklardır.

🏆 Bext Stake kampanyası Borsa net gelirleriyle desteklenen dünyadaki ilk stake kampanyasıdır.

Kayıt için: https://exchange.bytedex.io/signup?ref=f0fd0
 

Ekli dosyalar

 • 20220404_054226.jpg
  20220404_054226.jpg
  86.5 KB · Görüntüleme: 14

juniperion

Yeni üye
Katılım
1 Şub 2022
Mesajlar
9
Tepki
0
Son birkaç günde kriptopara piyasasında sıradışı gelişmeler yaşadık. Marketin 45 milyar dolar piyasa hacmine ulaşmış, 15. büyük kriptoparası olan TerraLuna yanlış planlanmış algoritması nedeniyle 1000 kattan fazla değer kaybetti. Üstelik bitcoin ve diğer altcoinleri de peşinden sürükledi. Birçok insan ciddi kayıplar yaşadı. Bu süreçte zararda olan insanlara çok büyük geçmiş olsun dileklerimi ifade edeyim.

Bu resimde ne görüyorsunuz?

Screenshot_20220513_115527_com.coingecko.coingeckoapp_edit_557556266445128.jpg


Piyasa yangın yerine dönmüş ve birçok demirbaş coin ciddi değer kaybı yaşamış iken Bytedex projesinin tokeni #Bext güçlü bir duruş sergiledi. Bunun nedenleri üzerine düşünmenizi isterim.

Piyasada fiyat alıcı ve satıcı tarafından belirlenir. Yatırımcılar korku ve panik anında varlıklarını sağlam limanlara çekmek isterler. Bu durumda yüklü miktarda token tutan insanların tetiklemesi ile oluşan Fud, fiyatın ciddi anlamda düşmesine neden olur. BTC dahil birçok coinde bunu gördük. Bext i farklı kılan ne oldu?

-Bext in nisbeten homojen bir dağılımı mevcut. ICO sürecinde 3 kademeli ön satış yapıldı. Her kademede satılmayan tokenler yakıldı. 1milyar token satış için arz edilmiş iken satış sonunda takım tokenleri dahil 312 milyon Bext kaldı. Sirkülasyonda olan BEXT lerin tamamı gerçek yatırımcının elinde. Fiyatı etkileyecek düzeyde token tutan balina bulunmuyor. Dolayısıyla manipülatif hareketler de söz konusu olmuyor. Piyasa ne değer biçtiyse Bext in fiyatı o oluyor.

- Son birkaç günde #Bext, yaklaşık %40 kayıp yaşadı. Ancak bu durum çok sığ bir hacim de gerçekleşti. Yani yatırımcı Bext i satmakta isteksiz davrandı. Çünkü Bytedex projesine güveniyor. Mevcut koşulların değişeceğini biliyor ve yatırımını korumak istiyor.

Kriptopara tarihine geçecek bu zorlu günlerde Bext e bu kadar güven duyulması dikkate değer bir durumdur. Bext ciddi bir sınav vermiş ve alnının akıyla çıkmıştır.
 
Üst Alt