Bu işe yani başladım bir site açtım fikir istiyorum

problemli

Eski üye
Tepki
32
Merhabalar arkadaşlar bu web olaylarına yeni başladım ve bir site açtım sitenin amacı ve ismi uyumlu oldu benim bu saatten sonra yapmam gerekenler nedir ? site büyümesi için zaman lazım bunun farkındayım ama bu zaman zarfında ne yapmam gerekli reklam vermek istesem nereye vermem gerekli nasıl vermem gerekli bu konuda fikirlerinize çok ihtiyacım var. şimdiden teşekkür ederim.

problemli

Eski üye
Tepki
32
Öncelikle site adınız nedir ?
Sektör nedir ?
Sistem nedir ? Blog mu ? Forum mu ? Vs.
Bunları bilmeden yorum yapılması doğru değil hocam.
problemli.com soru ve cevap sitesi blogda değil forumda değil soru cevap scripti düzenlemesi için uğraştır kendimce bişeyler yaptım bir incelerseniz fikirlerinize ihtiyacım var

problemli

Eski üye
Tepki
32
Öncelikle reklam vermeden site içi ile ilgilenin. Gerekirse kendiniz biraz daha uzun keyword içerikli sorular sorarak bunları cevaplandırın ve bunların hepsi özgün olsun.

Sonrasında dış SEO çalışması yaptırın.
- Forum tanıtımları
- Backlink kaynakları
- Sosyal mecra tanıtımları

Ama unutmayin sorulari güzel anahtar kelimeler ekleyerek sorun ve bunu keyword tool ile yapın. En güncel ve arama sonuçlarından sorular çıkarın.

Vs. Derken zamanla site oturacaktır.
Sonrasında reklam vs. Düşünebilirsiniz.
teşekkür ederim bunları yapacağım

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Sitenize etraftan kullanıcı çektikten sonra reklamla yeşillendirebilirsiniz, @ Linux hocam yeterince fikir sunmuş sizlere, başarılar dilerim projenizde.

Üst Alt