blogspot sitem indekslenmiyor

tnrksy

Üye
Tepki
2
Merhabalar. Foruma yeni üye oldum. Öncelikle herkese iyi forumlar. 10 sene evvel bende site işleri yapardım blog yazardım. Fakat bırakmak zorunda kaldım. O dönem İngilizce içerikli blogger Niche Siteler açar para kazanırdım adsense üzerinden. Tekrar o işlere başlamak istiyorum ve İngilizce zayıflama sitesi açtım blogger da. İki tane kendi yazdığım içerik girdim 2-3 hafta olmasına rağmen hala indeks almadı. Blogger Google altyapısı olduğu için hızlı indeks ve Info alırdı.. Neden indeks almıyor? Google algoritması değişti galiba. Neler önerirsiniz? Mobil üzerinden yapıyorum bilgisayarım şuan da yok. Ne tavsiye edersiniz?

pikachu

www.teknoleo.com
Banlı Üye
Tepki
102
Google algoritması 10 yıl içinde homo sapiens ile günümüzdeki insanlar arasındaki fark kadar değişti. Sitenizi search console ve diğer araçlara bağlamanızı öneririm. Sitemap.xml dosyasını da search console üzerinden Google'a iletin.
Keyifli forumlar :P//:/P

Tepki
1
Blogger işleri iyice zorlaştırdı hocam , tasarım olsun seo yapısı olsun çok zor Blogger ile bir şeyler yapmak . Blog dedim mi akla wordpress gelir , seo yatkınlığı ve eklentiler sayesinde gün içinde index bile alabilirsiniz .

Üst Alt