Blogger popüleritesini kaybetti mi ?

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
397
Meslek
Öğrenci | PM
Merhaba, artık blogspotlar arama motorunda fazla yer almıyor gibi, en azından ilk sayfalarda pek yer almıyorlar, yeni sitelerde genellikle Blogger tercih edilmiyor, sizce Bloogger popülaritesini mi kaybetti ?

Aslında tam 90'lı yılların başında lise öğrencisiyken Blogger ile günlük yazmak fikri hep güzel gelmiştir ama o yıllarda değiliz :(

Celil

Hosting yöneticisi
Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
1,776
Meslek
SEO Uzmanı
bloggerler halen aktif, ancak eskisi gibi yararlı içeriklerden ziyade spamcıların uğrak noktası oldu. paravan site vs için kullanıyorlar şu anda.
artık blogspot.com uzantısı yerine kendi domainin alıp blogger altyapısını kullanan insanlar var

takipciamca

Takipciamca.com Smm panel
GOLD ÜYE
Onaylı Üye
Tepki
28
Web
takipciamca.com
Meslek
webmaster
Ben şuan halen blogger kullanıyorum neden sürekli telif yiyen sitelerim var istesiğim kelimerle güzel yerlere geliyorlar.Hosting cpanel sql hiç ugraşmıyorum kafa rahat :)

somebach

Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
397
Meslek
Öğrenci | PM
Ben şuan halen blogger kullanıyorum neden sürekli telif yiyen sitelerim var istesiğim kelimerle güzel yerlere geliyorlar.Hosting cpanel sql hiç ugraşmıyorum kafa rahat :)
Evet, hem de Google güvencesiyle, hacklenmesi neredeyse imkânsız.

somebach

Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
397
Meslek
Öğrenci | PM
@Berk Kemal bu konuya yazmayın hocam, site tanıtım kategorisinde sitenizle ilgili konu açın lütfen.

Üst Alt