Blogger Paravan Backlink

S4HM

Meraklı
Tepki
3
Blogger alt yapılı siteme milyonlarca backlink almak istiyorum ama zarar verebilir ana domain yerine blogger ın yönlendirmeli domainine alsam backlinkleri riskli olurmu?

Karışık biraz örneğin:
Siteadı.blogspot.com a 1milyon backlink aldım
Siteadı.blogspot.com benim domainime yönlendirilmiş bir bağlantı.
Ne tür etkileri olur?
İyi forumlar.

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
İlginç soru ve oldukça karışık ama muhtemelen sitenize değil de blogspot ile açılmış mülkünüze etkisi olurdu ayrıca neden ana domaine almıyorsunuz ? Konuya gelecek cevapları ben de merak ettim.

1620145033125.png

S4HM

Meraklı
Tepki
3
İlginç soru ve oldukça karışık ama muhtemelen sitenize değil de blogspot ile açılmış mülkünüze etkisi olurdu ayrıca neden ana domaine almıyorsunuz ? Konuya gelecek cevapları ben de merak ettim.

Ekli dosyayı görüntüle 4854
Bir ben düşünmüş olamam böylesine kurnazca birşeyi kim olsa ilgisini çeker teşekkürler ?

S4HM

Meraklı
Tepki
3
Yönlendirilmiş bağlantıya backlink almakta işe yarayan yöntemlerden biridir. Etkisi direkt ana domaine almaya benzemez geç ama etkili bir şekilde siteyi güçlendirir. Örnek veriyorum blogspot bir site açtınız orada sitenizle ilgili uzun bir makale ve makale içinde anahtar kelimenizden sitenize anchor text şeklinde dofollow link var. Bu blogspot sitesine link basmanız sizin sitenizide yükseltir. Bu yönlendirilmiş bağlantı methodunu genellikle çöp veya spamı yüksek olabilecek siteye zarar verebilecek türden backlinkler için uygularız. Örneğin yorum backlinkleri alırken anahtar kelimeye direkt sitenin domaini yerine bit.ly şeklinde yönlendirme yaparız. Elinizde milyonlarca backlink varsa benim şahşi görüşüm bunları bölün işte bir kısmını blogspot sayfası açın oraya verin, bir kısmını wordpress.com'dan blog sayfası açıp oraya yönlendirin, bir kısmını sitenizin alt sayfalarına, bir kısmını backlinklerinizin kendi içlerinde birbirlerine verin, bir kısmınıda direkt anasayfaya verin ama bu işlemlerin hepsini tak bir günde yapmayın günlere bölerek yapın ki google tarafında spam olarak algılanmasın.

Link wheel mantığını kullanabilirsiniz burada.

Ekli dosyayı görüntüle 4855
Planım da baş köşeye koycm bu taktiği teşekkürler gerçekten sağlıklı bi yol.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375