Celil

Webmaster Forum
Admin
Ticaret
4 (100%)
Katılım
5 May 2019
Forum
644
Reaksiyon puanı
290
Puan
63
Konum
İstanbul
Blogger Bedava Temalar
Blogger üzerinde sayısız blogger ücretsiz temalar bulunur. Blogger bedava temalar içerisinden ücretsiz olanları seçebilirsiniz.

Blogger Sistemi
Geçmişten günümüze kadar uzun süredir kullanıcılara blog hizmeti veren bir sistemdir. Bu sistem sayesinde birçok kullanıcı yazılarını veya yapmak istediklerini bu blog siteleri üzerinde paylaşmıştır. Google destekli olduğu için kolaylıkla yazılar paylaşılabilir ve kendine has temalarla bu durum desteklenebilir. Herkes için blogger hizmetinin yeri apayrıdır. Ücretsiz blog servisleri arasında en çok tercih edilen ve popüler olan hizmetler arasındadır. Günümüzde blogger için birçok özellikte temalar bulunur. Bu temalar için mobil uyumlu temalar bile bulunur. Telefon veya tablet üzerinden kolaylıkla girilebilen temalar bulunmaktadır.

Revoltify Blogger Teması
Bu tema oldukça güzel ve değişik bir temadır. Minimal özelliklere sahip harika bir temadır. İçerisinde bulunan sidebar özelliği sayesinde sosyal medya reklam yapabilmek mümkündür. Kendi sosyal medya hesaplarını sitenin içerisinde bu sayede sergileme şansını yakalayabilirsiniz. Bu tema içerisinde reklam yerleştirmesi kullanabilmek için özel alanlar ayrılmıştır. Bu tür bileşenleri kullanarak temanın özelliğini kullanabilirsiniz.

İNDİR :
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
1587899246868.png


MDFOSTRAP Blogger Teması
Oldukça şık ve güzel bir temadır. Blogger içerisinde ne çok tercih edilen temalar arasında yer alır. Temanın görünümü 2 sütunludur. Kullanışlı yapısıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca temanın içerisinde sosyal medya hesaplarınıza dair reklam verebileceğiniz özel alanlar mevcuttur. Tema içerisindeki sidebar sayesinde yazılar ve kategoriler bölümünün tasarımı oldukça başarılı bir şekilde işlenmiştir.

İNDİR :
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
blogger-ucretsiz-tema.pngBlogmag Blogger Teması

Blogmag modern görünümlü oldukça şık bir sitedir. Bu temada sekme özelliği bulunur. Sekmeli bir şekilde içeriklerin görüntülenebilme özelliği bulunur. Ayrıca sosyal medya reklamı için uygun ikonlar bulunmaktadır. Facebook, Twitter ve Google gibi sosyal medyalarda paylaşma özelliği yazıların altında yer alır. Ayrıca bu temanın renklerinde dilediğinizce değişiklik yapabiliyorsunuz. Kullanıma sunulan hali oldukça modern bir görünüme sahip olduğu için her haliyle kullanışlı bir temadır.

İNDİR :
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
blogger-temalari.png


Addiction Blogger Teması
Bu tema SEO dostudur. Arama motoru optimizasyonu açısından oldukça başarılı bir temadır. Tema içerisinde sosyal medyaların ikonları yer almaktadır. Ayrıca mobil cihazlarla uyumlu olduğu için oldukça işlevli bir yapısı bulunur. Akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden kolaylıkla giriş yapılmaktadır. Bu özelliğiyle oldukça kullanışlıdır. Mobil cihazlarla uyumlu çalışan bir tema arıyorsanız bu tema tam size göre.

İNDİR :
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
1587899694933.png


Timeline Blogger Teması
Oldukça değişik bir temadır. Bir zaman tüneli özelliği bulunur. Tüm paylaşımları bir zaman tüneli gibi gösteren bir tasarım harikasıdır. Bu özelliğiyle oldukça kullanışlıdır. Sizde bu tarz değişik modellere sahip bir tema arıyorsanız Timeline blogger temasını tercih edebilirsiniz.

İNDİR :
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için cevap yazmalısınız.
blogger-bedava-tema.png


Flatmag Blogger Teması
Bu sitede çeşitli yazılar paylaşılabilir ve birçok siteye kullanıma uygun olarak dizayn edilmiştir. Bu şablonda sosyal medya paylaşım ikonları oldukça şık durmaktadır. Bunun gibi özellikler temaya ayrıca bir değer katmaktadır.
 
Üst Alt