Bitcoin Kredi Kartıyla Nasıl Alınır?

CryptoLime

Bağımlı
Tepki
0
Kredi kartı ile bitcoin almak için Visa ya da MasterCart aracılığı ile bitcoin almak istiyorsanız en ucuz fiyata ve en az komisyon ile kripto para alabilmenizi sağlayacak yöntemi göstereceğim ve ardından kredi kartı ile bitcoin alabileceğiniz borsaları lisleyeceğim. Ben %3,5 Komisyon ile piyasa fiyatında satan binance'ı seçtim ancak dilerseniz Kredi kartı ile Bitcoin Alma yazımdan diğer borsaları kıyaslayabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Bitcoin Almak için

1- Binance 'a kayıt ol. (En çok kullanılan ve altcoin işlemlerini de en rahat yapabileceğiniz borsa)

2- Borsa'nın içerisinde üst linkte bulunan Buy With Credit Card sekmesine tıklıyoruz.

image.php

3- İster üst kısımdaki Order amount bölümünden ne kadar Bitcoin istediğinizi yazabilirsiniz. İsterseniz de kaç paralık alacağınızı alt kısımdaki Total charge bölümünden girebilirsiniz. Örneğin ben 200 USD'lik bitcoin almak için alt kısıma 200 yazdım. Ardından "Hemen Al" diyoruz. Bu arada Binance'ı İngilizce kullanıyorsanız haliyle Buy now 'a tıklayıp sonraki adıma geçeceksiniz.

image.php

4- Ardından doğrulama sayfası gelecek. Örneğin 200 USD'lik alıyorsan şu kadar BTC ediyor ve ödemeyi simplex aracılığıyla yapacaksın haberin olsun gibi bir sayfa. Burada alt kısımdaki kutucuğu işaretleyerek Go to payment diyerek geçiyoruz.

image.php

5- Eğer simplex sayfasına yönlendirildiysek aşağıdaki gibi bir 4 aşamalı ödeme sayfası geliyor. Burada bilgileri girdikten sonra altta bulunan kutucuğu işaretleyerek devam ediyoruz. Sonrasında da Payment yani ödeme kısmı ve en son doğrulama ile birlikte işleminiz tamamlanmış oluyor. Yaklaşık 30 dakika içerisinde hesabınızda satın almış olduğunuz bitcoin tanımlanmış oluyor.

image.php

Bu işlemlerden sonra başarılı bir şekilde Bitcoin'iniz almış olursunuz. Ancak kredi kartı ile değil de yalnızca borsaları kıyaslamak istiyorsanız. Bitcoin Borsaları Karşılaştırma sayfasını da okuyabilirsiniz.

Toltek

Eski üye
Tepki
49
Paylaşım için teşekkürler. İhtiyaçı olan yararlanıcaktır.

Üst Alt