Bir wm sitesi açmayı düşünüyorum

atikpostalarim3

Yeni üye
Tepki
0
Elimde 5 karakterli çok iyi bir alan adı var. IP Forum satın alıp bir wm sitesi açmayı düşünüyorum. Tek kişi olmaz, ortak arıyorum.

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Hevesinizi kirmak istemem webmaster sitesi açmak geliştirmek gelçekten çok emek ve sabir isteyen bir iştir Sosyal medya sitelerin çikmasiyla forumlar popülerligini yitirdi malasef. Ortak veya bir ekibiniz yok ise bulaşmayın derim tabiki karar sizin Yinede! Açmaya karar verirseniz Şimdiden hayırlı olsun.. iyi forumlar

atikpostalarim3

Yeni üye
Tepki
0
Yorum için tşk. Tek yapamam zaten. Ayrıca şu an 2 tane wp blogum var. Bu ipfoum son sürüm satın alma işini anlayamadım sitesinde. Satın aldıktan sonra rar olarak mı indirmemizi sağlıyor bilmiyorum. çok gelişmek gibi bir niyetimde yok. Az ve öz olsun, hoş sıcak bir ortam düşünüyorum. Diğer kendini kusursuz zanneden o 2 webmastr destek sitesi gibi insan müsveddesi bir ekip olmaktan Allah korusun. Amin. Şu an 1 ortak buldum. Başka ortaklar da olabilir. 3, max 4 ortak olmalı.

sosyoweb

Yeni üye
Tepki
0
Aradan 28 gün geçmiş site açıldı mı acaba şuan ne durumda?

CaN

Bağımlı
Tepki
39
Sanırım düşüncesinden vazgeçti :)

Admin

Yönetici
Yazılım Uzmanı
Web Tasarımcı
Tepki
891
Yorum için tşk. Tek yapamam zaten. Ayrıca şu an 2 tane wp blogum var. Bu ipfoum son sürüm satın alma işini anlayamadım sitesinde. Satın aldıktan sonra rar olarak mı indirmemizi sağlıyor bilmiyorum. çok gelişmek gibi bir niyetimde yok. Az ve öz olsun, hoş sıcak bir ortam düşünüyorum. Diğer kendini kusursuz zanneden o 2 webmastr destek sitesi gibi insan müsveddesi bir ekip olmaktan Allah korusun. Amin. Şu an 1 ortak buldum. Başka ortaklar da olabilir. 3, max 4 ortak olmalı.
Başlangıç olarak ücretsiz forum sürümlerini kullanmanızı öneririm örnek (MYBB) başlangıç için en ideal forumdur. daha sonra büyüdükçe diğer farklı ücretli sürümlere geçebilirsin yinede karar senin başarılar.

birlikvakti

Yeni üye
Tepki
0
Webmaster forumundan ziyade niche bir alanda tutmak ihtimali var forumların. Tabii emek verilirse.

birlikvakti

Yeni üye
Tepki
0
Mesela bisiklet forumu açmayı düşünüyordum ben ama bir kaç site var o alanda maalesef.

Üst Alt