bilhadi.net || Soru Sor Kazan Cevap Yaz Kazan

ekomofil

Kullanıcı
Katılım
Ocak 4, 2020
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
28
Konum
istanbul
Mesleğiniz
web master
Şuanda binlerce kullanıcıya hizmet veren
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
kullanıcılarına aylık 5000 tl dağıtmayı hedefliyor.


Sorduğum Sorulardan ve Verdiğim Cevaplardan Ne kadar Kazanabilirim?
Yukarıda ki kuralları eksiksiz yerine getirdikten sonra sorduğunuz her sorudan ve verdiğiniz her cevaptan kesinlikle bir ücret kazanacaksınızdır. Bu sistemde ki kullanıcılarımızı mutlu edebilmemiz amacıyla bir kaç çarpan ile hesaplanır. bunu örnek vermek gerekirse sorular sorulariçin kısaca bir hesaplama yapalım.
Sorulan sorular onaylanıp yayın hayatına başladığında kazancınız şu şekilde hesaplanır ve ardından bakiyenize ilk 15 dakika içinde yansıtılır.(bu süre bazen uzayabilir veya kısalabilir.)
bizim tarafımızdan belirlenen bir ücret vardır. bu her ay sistem verilerine göre güncellenir. örnek vermek gerekirse bu ücret 0,5 TL olsun. sorulan her soru için bu ücret ile bir ay boyunca sormuş olduğunuz sorular çarpılır ve ardından 100 rakamına bölünür. bir ay boyunca sorduğunuz soruların toplamıda 1000olsun.
0,5 x 1000 / 100 = 5 TL böylelikle sormuş olduğunuz sorudan yukarıdaki değerlere göre 5 TL kazanmış olacaksınız. fakat bu rakamlar temsilidir. daha fazla kazanmak için sizin bir ay boyunca sorduğunuz soruların toplamı çok fazla olması size daha fazlada kazandırabilir. sorduğunuz her soru için 5 TL de kazabilir 1 TL de kazanabilir veya 0.5 TL de kazanabilirsiniz.
Verdiğiniz cevaplardan ücret kazanma katsayısı biraz farklıdır. cevabın beğeni sayısı harf sayısı ilk cevap olup olmaması gibi etkenler bir algoritma halinde hesaplanır ve ücret size yansıtılır. cevap vererek de bir cevaptan yüksek miktarlarda ücret kazanabilirsiniz.

Arkadaşlar bu fırsat kaçmaz.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
buradan üye olun. Referans kodum : TQFO1YZW5
 
Üst Alt