Aylık Çalışabilecek Editörler Aranıyor!

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Tepki
62
Merhaba;

Arkadaşlar sitemizde aylık çalışabilecek editörler arıyoruz!

İsim :
Uzmanlık Alanları :
Görevli Olmak İstenilen Bölümler :

Belirtilen kriterlerde, uyum sağlayacak ve çaba gösterecek editörler arıyoruz.

Lütfen bölümleri doldurarak konu altına yorum yapınız.

Saygılarımızla.

Son düzenleme:

autprog

Meraklı
Tepki
14
Selamlar, yaklaşık 2 yıldır freelancer olarak tam zamanlı biçimde içerik yazarlığı ve editörlük yapıyorum. Referanslarım:
- Türkiye'nin en büyük eğitim platformunda 2 yıl kadar profesyonel editörlük yaptım.
- R**.net isimli webmaster platformunda 1 ay boyunca içerik ekibinde yer aldım.
- İçerik Yaz şirketinde 3 hafta boyunca ofis ortamında çalışma (staj) fırsatı yakaladım.
- Sayısız web sitesine yüzlerce içerik ürettim.

Aktiflik Süresi: 09.00 - 23.30 çalışma saatlerim.
Uzmanlık Alanları: Yazılım, reklamcılık, SEO, içerik üretimi, teknoloji, bilgisayar, kültür, sanat, sağlık, kripto paralar...
Görevli Olmak İstediğim Kategoriler: Hangi kategoriye uygun görürseniz o alanda yardımcı olmak isterim.

Teşekkürler.

seyma412569

Yeni üye
Tepki
0
merhaba ismim Şeymanur 22 yaşındayım aslında ön muhasebe mezunuyum ama yazmayı çok seviyorum en büyük hobim budur. Hazırda yazdığım bir kitabım var lakin maddi sıkıntılardan dolayı basıma veremiyorum.
Aktiflik Süresi: 10.00 - 23.00
Görevli Olmak İstediğim Kategoriler: Hangi konuyu uygun görürseniz o alanda yardımcı olmak isterim özellikle kişisel gelişim ve sağlık konusunda iyim sizden cevap bekliyorum geri dönüş yaparsanız örnek makalelerimi hemen gönderebilirim

Emirhanyalcin

Yeni üye
Tepki
0
İsim :Emirhan
Online Süresi : 24 saat
Uzmanlık Alanları : Film sitesi editörü, film sitesi makale yazarı, instagram post editörlüğü
Görevli Olmak İstenilen Bölümler : Ne verilirse rahatlıkla yapabilirim

Whatsapp: 0552 587 1546

bcakdal

Yeni üye
Tepki
0
İsim : Can
Online Süresi : Günde 12 Saat
Uzmanlık Alanları : Spor, Ekonomi, Teknoloji, Oyunlar, Yaşam, Seyahat
Görevli Olmak İstenilen Bölümler : İstenilen her konuda yazabilirim. Uzun süredir içerik yazarlığı ve editörlük yapıyorum.

Lümpen Yazar

Bağımlı
Tepki
1
Herkese selam.
İsim: Kıvanç
Online Zamanı: Günde 10-12 Saat
Uzmanlık Alanları: Bilgisayar Teknik Destek Uzmanı, SEO Metin Yazarı, Bilgisayar, İnternet ve İngilizce - Türkçe çevirmenlik hizmeti, Yarı Profesyonel Logo Tasarımı.
Referanslar: Webeditoryal, İçerik Bulutu ve Makale Yazarları gibi pek çok sitede ücretli freelance makale yazarlığı. Bilgisayar Teknik Servisi olarak asıl mesleğimi yürütüyor durumdayım. Yine freelancer olarak çevirmenlik yapmaktayım.
Buradaki başvuruları görünce şaşırmadım değil. 18 yaşında bir insan dahi bir webmaster sitesinin editörlüğüne talip olabilecek yetkinlikte hissetmekte kendini. Arkadaşlar o denli basit değil.
Yarışmacı arkadaşlara başarılar.

Sevcan

Yeni üye
Tepki
0
İsim : Sevcan Girgin
Online Süresi : 19-00, 02.00
Uzmanlık Alanları : SEO Uyumlu makale,photoshop, her alanda yazabiliyorum, wordpresse hakimim...
Görevli Olmak İstenilen Bölümler : İçerik Editörü, Blog yazarı

BraveHeart_

Meraklı
Tepki
7
İsim : Hüseyin
Online Süresi : 9-10 Saat
Uzmanlık Alanları : Network Security ( Siber Güvenlik ) Programlama , SEO Ve Tasarım Konularına Üst Düzey Hakimim.
Görevli Olmak İstenilen Bölümler : Network Security ( Siber Güvenlik ) Programlama , SEO Ve Tasarım

emirhanai

Yeni üye
Tepki
0
Otonom Editörlük Hizmeti satın alabilirsiniz hem uygun fiyata, hem de yükse kalitede: www.editormachina.com/tr

Wm Aracı Forum: https://wmaraci.com/forum/editorluk...aci-ozel-10-indirim-kuponu-dahil--701773.html

Sunum: https://www.editormachina.com/editormachina.pdf

Üst Alt