Ayda 1000 TL Kazandıran Kripto Para Sitesi

E-Ticaret & Alışveriş

batoksca

Yeni üye
Tepki
0
Sorunuz varsa yazabilirsiniz. Forum dışı iletişim için Whatsappyazısına tıklayın.

Site adresi: PM (domain'de coin kelimesi geçiyor ve 7 karakterli .us uzantılı)
Sitenin aylık getirisi: Adsense'den günlük 8-12 TL kazanıyordu şirket olmadan parayı çekemeyeceğim için 2.5 ay önce Adsense kaldırdım. Yabancı bir reklam ajansından günde 10-18 TL kazanıyor. Airdrop ve borsa referanslarından 4 ayda toplam 500+ dolar kazanıldı. Kazandırmaya devam ediyor. Kısacası en verimli ayında tüm gelirleri ortalama olarak aylara yayarsak ayda 1000 TL+ düzeyinde bir geliri mevcut.
Site İçin İstenen Fiyat: 15.500 TL
Sitenin açılış tarihi: Şubat 2021
Kategori, sitenin içeriği nedir: Kripto Para Haber ve Kripto Para Rehber İçerikleri
Günlük hit sayısı: 200+ (Dönem dönem 1000+ görüldü)
Ziyaretçi kaynağı: Google Organik
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: Domain yaşı 1- DA 54 PA 38
Google News Kaydı: Var
Yandex Zen Kaydı: Var
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik. Sitenin her şeyi tek bir e-posta ile devredilecek.
Hosting dahil midir: Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Premium Tema ve Eklentiler Var Mı: Var aşağıda açıklayacağım.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Ömür Boyu Lisanslı
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb: Yok

------------------------------------------------------------------------------------------

Logo ve sosyal medya hesapları da teslim edilecektir. Sosyal medya hesapları tamamen organiktir. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar kendileri sosyal medya hesaplarını takip etmiştir.
Instagram: 700+ Takipçi
Twitter: 140+ Takipçi
Telegram: 150+ abone
Ayrıca sosyal medya paylaşım şablonlarını Canva üzerinden ilgili kişiye aktaracağız ve hazır şablonlarımızı editleyerek paylaşım yapmaya devam edebilecek.

------------------------------------------------------------------------------------------

Sitede 441 yazı. Bunun 200 üstü SEO optimizesi tamamlanmış 800-5000+ kelime arası özgün ve iyi ziyaretçi getiren yazılardır. Bu tip yazıların neredeyse hepsinde görsel, anahtar kelime, alt başlık vs tüm SEO faktörleri verimli kullanılmıştır.
50 Küsur kripto paranın dolar ve tl olarak ayrı sayfaları vardır. Bu sayfalarda ilgili kripto paraların fiyat, hakkında yazısı ve analiz araçları bulunmaktadır.

Toplamda 2500 TL değerinde Backlink alımı yapılmıştır. Ayrıca elle birçok siteye kendim de backlink yaptım. Onun dışında dönem dönem hâlâ siteye backlink basıyorum.

Themeforest'dan alınmış toplam 4 ürün vardır. Bir tanesi Jannah temasıdır. Diğer araçların her biri sistemde verimli ve gerekli şekilde kullanılmaktadır. Hesapta ayrıca 7 dolar ek bakiye vardır istediğiniz gibi üzerine ekleme yaparak satın alım yapabilirsiniz.

https://codecanyon.net/item/cool-timeline-pro-wordpress-timeline-plugin/17046256 25 dolar
https://codecanyon.net/item/massive-cryptocurrency-widgets/22093978 24 dolar
https://codecanyon.net/item/the-team-pro-team-showcase-wordpress-plugin/17521235 27 dolar
https://themeforest.net/item/jannah-wordpress-news-magazine-theme/19659555 59 Dolar

Themeforest hesabı, sahibine e-posta ile devredilecektir. Tek ricam, hesapta bir tane ayrı bir sitem için temam var. O temayı başka hesaba alamazsam beni idare edecek.
Neden Satıyorum?

Siteye kendim içerik giremiyorum artık. Bu nedenle birkaç kişiden makale satın aldım ama makaleler gerçekten çok kötüydü. Siteme girdiğim makaleler eşsiz. Kendim gibi makale yazan bulamadığım için yetişemiyorum içeriğe. Maaşlı editör almaya da şu an gücüm yok. Hatta geçenlerde Türkiye'de faaliyet gösteren 7-8 ünlü kripto borsalardan biriyle tanıştım ve site içeriğine bakınca bana laf arasında editörlük teklif etti ama şehirlerimiz uyuşmadığı için görüşmeye gidemedim. Ben tüm planlarımı bu site üzerine yapmıştım satışı gerçekleşmezse devam edeceğim el emeği göz nuruma.

Sitenin Olayı Ne?

Valla ben bu sitede tam anlamıyla gazetecilik yapıyorum. Hem haber hem inceleme yazıları hem de kripto para yatırımı yapmak isteyenleri kimse kandırıp parasını çalmasın diye salt okur faydası güderek bir sürü içerik hazırladım. Benim okurumu kimse kolay kolay kandıramaz mesela, öyle söyleyeyim. Buraya kadar okuduysanız alırken bana USR kelimesini söylerseniz fiyattan 500 TL düşeceğim.

Bu Siteyle Nasıl Para Kazanırım?

Eğer bir vergi levhanız varsa Adsense'den kazanabilirsiniz. (Benim vergi levham olmadığı için Adsense kapattım.)
Kullandığım diğer reklamveren şirketten kazanabilirsiniz. Parayı kripto para olarak gönderiyorlar.
Siteden footer link satabilirsiniz. Link başı aylık olarak 100-200 tl arası
Sitedeki airdrop ve referans bağlantılarını kendinize göre ayarlayıp oradan ciddi paralar kazanabilirsiniz.
Ek Bilgiler

Sitedeki reklamverenimdeki bakiye 500₺ olunca çekiliyor.
20.08.2021 yani bugün siteye 1250 TL backlink paketi uygulanıyor.
20.08.2021 tarihinde siteye 150 TL değerinde hızlandırma optimize hizmeti alındı. Mobil %70 hız - PC %90 hız
Alexa Türkiye'de 30-40 bin arası gidip geliyoruz. 1 aydır içerik girmedim hiç.
Semrush'dan analiz edip kötü backlinkleri temizledim.
Spam Score: %0 Tertemiz özgün site
Sitenin tüm kurumsal sayfaları aktif ve hazır.
Alan kişiye kurumsal e-posta adresleri de verilecek. Yandex Connect'de kurulu. Yine tek e-posta ile
Twitter, Instagram, Facebook, Linkedin, Pinterest gibi tüm sosyal medya hesapları da devredilecek. Hepsi tek e-posta ile kayıtlı.
Sitenin alacak olan kişiye geçişi çok kolay olacak, tek e-posta ile her şeyi hallettik.
Sitedeki içeriklerde yazım, imla veya anlam hatası yoktur.
Sitedeki yazılarda birden fazla editör görebilirsiniz hepsi aslında benim yazım.
Ödemeyi her tür banka hesabı, Papara veya kripto para yoluyla yapabilirsiniz.
Siteyi alan kişiye yanında hediye coinxxxx.com domain hediye. 8 karakterli. Yeni alınmış. Okunuşu ve yazılışı oldukça iyi.

Sorunuz varsa yazabilirsiniz. Forum dışı iletişim için Whatsappyazısına tıklayın.

numanenes

Eski üye
Tepki
17
Hayırlı satışlar hocam

Üst Alt