"Army değilsiniz !"

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
397
Meslek
Öğrenci | PM

somebach

Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
397
Meslek
Öğrenci | PM
@Celil de Taehyung hayranı haberiniz olsun, doğru değil mi kanka ?

Celil

Hosting yöneticisi
Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
1,776
Meslek
SEO Uzmanı
BTS'in ünlü olma sistemi enes baturun biz bir aileyiz demesine çok benziyor, adam sırf aileyiz diye diye herkes böyle bir fanlaşma kendini yakın hissetme gereği duyuyor. BTS'in kendi ailesine(!) army ismini verme sebebi zaten bizzat ordu demek hani böyle onları üstün tutmak için ilk başta güzel bir isim sonrasında işte kendileri alttan alttan bu fanlarını ısıtıyorlar işte medyayı manipüle eden ekipleri var. Örnek veriyorum bts'in bir klibi var klipte bir hareket yapıyor sonra kendi sosyal medya ekipleri bunu yayıyor ağızdan ağıza işte bakın army olarak bts bizi seviyor işte klipte şu hareketi yaptı bize gönderme işte bizim için yaptı bunu falan filan diye. Tabii dünyada bir çok hayran olmak üzere tr'de bunların yiyicileri hemen yayıyorlar ayy bts şöyle seviyor bizi ayy bts harika bts bize değer veriyor aynen amına koyayım adamlar sizi kandırıp sizin gücünüzle bok gibi şarkılarıyla bir şeyler başarıyor sizde bts şöyle bts şöyle ulan bts'in yaptığı müzik sanat mı amk beatleri bile sürekli kendini tekrar ediyor sözler desen bok gibi. Neymiş efendim sözleri kendini sevmeni aşılıyormuş ya bırakın allah aşkına prim için yapılan şeyleri savunup duruyorlar. Bir ara ciddiyim bende bts'e karşı bir içim ısındı gibi oldu ancak pekte etkisi göstermedi sarmadı bıraktım dinlemeyi. Dinleyeni sevenini mantıklı bulmam.

Celil

Hosting yöneticisi
Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
1,776
Meslek
SEO Uzmanı
Yok işte BTS şöyle yoruluyor böyle ediyor. Adamlar çok güzel piyasayı topluyor şu zamana kadar hiç bir sanatçının yorgunluğu üzerinden prim yaptığını gördünüz mü? Bu adamlar bilerek medyaya oynuyor. Velet kitle her şeye inanıyorsunuz yemin ediyorum alayınızını sikeyim. BTS kötü kitlesi dahada kanser hepsinin anasını sülalesini sikeyim beyin yoksunları.

Celil

Hosting yöneticisi
Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
1,776
Meslek
SEO Uzmanı
Saçma salak bunları savunan insanları anlamıyorum. Açıp dinleyin dinlediğiniz şey sanat bile değil. Bizim aşağıladığımız tr pop'u bile kpopdan kat ve kat iyidir.

Celil

Hosting yöneticisi
Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
1,776
Meslek
SEO Uzmanı
Bu mesajları tw'de yazsam kuduracak sürekli linçleyecek 9-16 yaş kitlesi mevcut. Allah belanızı versin sizin. Birde kore kültüründen bir şeyler deneyip duran tipler dolu. AQ ŞARKI DİNLİYORSUN AMINA KOYDUĞUMUN EVLADI şarkı lan bu şarkı. Sırf dinlediği şarkı korece diye kore kültürüne hakim olmaya çalışmalar, değişik değişik şeyler sikim böyle işi.

Celil

Hosting yöneticisi
Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
1,776
Meslek
SEO Uzmanı
BTS'i ayrı hayranlarını ayrı sikeyim ahahah :D

Celil

Hosting yöneticisi
Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
1,776
Meslek
SEO Uzmanı
ulan sabah sabah yine nefret doluyum ahahah şöyle forumdan bts hayranı çıksada banlasak keyif alırım @somebach ne diyosun reis dsankldsanlk

Impossible

Bağımlı
Tepki
45
Meslek
Geliştirici
Ama öyle deme Celil adminim :)
ne güzel güzel hatunlar dışarıda dans ediyor

somebach

Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
397
Meslek
Öğrenci | PM
ulan sabah sabah yine nefret doluyum ahahah şöyle forumdan bts hayranı çıksada banlasak keyif alırım @somebach ne diyosun reis dsankldsanlk
Üstadım teşekkürler öncelikle, senin sayende artık forumda biraz daha açık küfredebileceğim, biraz cesaret aldım. Ek olarak dinleyene yine lafım yok, ben beğenmiyorum ama beğenen olabilir, onlara lafım yokta btsi falan filan üstünleştiren, yüksekte görenlerin beynini s!kmek gerek ve dediklerin o kadar doğru ki, çok yoruluyormuş, çok tatlıymış falan filan, adamlar arkaplanda taşa bakarak boşalıyordur, bunların önünde tatlı olmak çabaları, çakıyor primi, alıyor parayı. S!kiyor piyasayı afedersin, sırf bu velet kitle sayesinde 100 yıl çalışsalar elde edemeyecekleri ödülleri aldılar, ya mq çocukları bir tane müzik bu, yorgunlukmuş, yoğunlukmuş ya sanki şarkıyı zorla yap diyorlar, yapmasınlar mq 500 yıl görmesem aklıma gelmeyecek bir grup.
Ama öyle deme Celil adminim :)
ne güzel güzel hatunlar dışarıda dans ediyor
En büyük KPOP başka büyük yok.

Celil

Hosting yöneticisi
Admin
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
1,776
Meslek
SEO Uzmanı
Üstadım teşekkürler öncelikle, senin sayende artık forumda biraz daha açık küfredebileceğim, biraz cesaret aldım. Ek olarak dinleyene yine lafım yok, ben beğenmiyorum ama beğenen olabilir, onlara lafım yokta btsi falan filan üstünleştiren, yüksekte görenlerin beynini s!kmek gerek ve dediklerin o kadar doğru ki, çok yoruluyormuş, çok tatlıymış falan filan, adamlar arkaplanda taşa bakarak boşalıyordur, bunların önünde tatlı olmak çabaları, çakıyor primi, alıyor parayı. S!kiyor piyasayı afedersin, sırf bu velet kitle sayesinde 100 yıl çalışsalar elde edemeyecekleri ödülleri aldılar, ya mq çocukları bir tane müzik bu, yorgunlukmuş, yoğunlukmuş ya sanki şarkıyı zorla yap diyorlar, yapmasınlar mq 500 yıl görmesem aklıma gelmeyecek bir grup.

En büyük KPOP başka büyük yok.

Ahahah ağzına sağlık reis :)

hakan

Bağımlı
Tepki
30
Meslek
seo
Ben sadece gacılara bakıp çıkıyorum herkese iyi forumlar @Impossible devamı hangi sitede?

Türker

Kıdemli Üye
Platin Üye
Moderator
Onaylı Üye
Tepki
525
Web
webmasterforum.com.tr
Meslek
WebmasterForum Moderatör
tamam sanırım bu konuya kilit vurmam lazım