Anket yaparak ve mobil oyun indirip oynayarak sınırsız dolar($) kazanın(Dekontlu)

Mazbata

Meraklı
Tepki
0
2 Yıldır kullandığım siteyi sizlerle paylaşacağım. En yüksek anket ücretleri ve çeşitli bonuslarla, 2020 yılının da lider para kazanma sitesidir.
Anket yaparak kazanıyorsunuz ama şart değil, mobil oyun indirip istenilen levele gelerek ciddi rakamlar kazanabilirsiniz.
1 oyundan 12 dolar dahi kazanmak mümkündür, uygulamayı cihazınıza ilk defa yüklüyor olmalısınız. Anketler genelde hafta içi gelmektedir.
Ödeme alt limiti 25 dolardır ve en önemlisi direkt banka hesabına çekim imkanı mevcuttur. Sınırsız dekont mevcuttur, çekim için zorlanırsanız-aşağıdaki gruptan bize ulaşabilirsiniz. Özellikle ek iş arayanlar ve öğrenciler kaçırmayın derim. Aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz:
?TELEGRAM GRUBUMUZ: https://t.me/KriptoAirdropPaylas

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

doll4.png

Son düzenleme:

EddyH

Yeni üye
Tepki
0
Dürüst olmak gerekirse kulağa garip bir aldatmaca gibi geliyor. Asla işe yaramayacak çok fazla ekstra bilgi. Aynı zamanda risklerin makul olduğunu anlıyorum, çünkü risk almayı ve kumarı seviyorum. Örneğin sitesinde iyi vakit geçirmek için düzenli olarak oynuyorum. En önemlisi, bu hizmetin güvenliği ve kararlılığından etkilendim. Bunun temel nedeni de sitenin blockchain tabanlı çalışmasıdır.

Mazbata

Meraklı
Tepki
0
Dürüst olmak gerekirse kulağa garip bir aldatmaca gibi geliyor. Asla işe yaramayacak çok fazla ekstra bilgi. Aynı zamanda risklerin makul olduğunu anlıyorum, çünkü risk almayı ve kumarı seviyorum. Örneğin sitesinde iyi vakit geçirmek için düzenli olarak oynuyorum. En önemlisi, bu hizmetin güvenliği ve kararlılığından etkilendim. Bunun temel nedeni de sitenin blockchain tabanlı çalışmasıdır.
2 yıldır kazanıyoruz, sayısız dekont mevcuttur

Üst Alt