Akşam olunca net yavaşlıyor

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Tepki
62
Merhaba arkadaşlar bugünlerde akşamları net yavaşlıyor can sıkıcı bir durum hangi siteye girirsem gireyim agır çekim modunda herşey sizde de oluyormu böle?

firataverbek

Güvenlik Uzmanı
Tepki
19
Merhaba arkadaşlar bugünlerde akşamları net yavaşlıyor can sıkıcı bir durum hangi siteye girirsem gireyim agır çekim modunda herşey sizde de oluyormu böle?
Telekom ARIZA kaydı Oluşdurman Gerekiyor Dün Gece Turktelekom Kendi Sistemlerinde Problemler Vardı 2 Günündür Türkiye Geneli Kaynaklı Bir Hız Sorunu Mevcut Sadece Sende Değil ARIZA kaydı Oluşdurmanı Öneririm

WebmasterForum

Coder / Web Uzman
Yönetici
Tepki
62
Telekom ARIZA kaydı Oluşdurman Gerekiyor Dün Gece Turktelekom Kendi Sistemlerinde Problemler Vardı 2 Günündür Türkiye Geneli Kaynaklı Bir Hız Sorunu Mevcut Sadece Sende Değil ARIZA kaydı Oluşdurmanı Öneririm

Covid nedeniyle akşam saatlerinde yoğunluk oluyor, bölgenizdeki altyapı yeterli değilse haliyle yük sonucu yavaşlamalar meydana gelebilir. İstanbul'da ilk covid zamanları benimde akşam saatlerinde kesintilerim oluyordu destek talebi gönderdim bir iki kere ondan sonra düzeldi şu an kesinti yaşamıyorum. Ama @firataverbek 'in dediği gibi Türkiye geneli hat zayıflaması mevcut.
Bilgilendirme için teşekkür ederim destek talebinde bulundum bakim:)

Üst Alt