Adsense hesabın var hatası

problemli

Eski üye
Tepki
32
merhabalar adsense üye olmaya çalıştığımda hesabın var hatası alıyorum çok uzun yıllar kullanmadım belki açmışımdır ama hiç bir şey hatırlamıyorum başka bir yolu varmı adsense almanın ?

somebach

alacakaranlıktan şafağa kadar
Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Yeni almaya çalışmayın, bir tane zaten var diyor, buradan giriş yapın bakalım, olmazsa yazın.

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Pardon hocam konuyu unuttum, öyleyse yeni bir Google hesabı açın AdSense'e onunla giriş yapın, hem de siteniz için ayrı bir hesabınız olmuş olur.

problemli

Eski üye
Tepki
32
Pardon hocam konuyu unuttum, öyleyse yeni bir Google hesabı açın AdSense'e onunla giriş yapın, hem de siteniz için ayrı bir hesabınız olmuş olur.
Valla yenisinide kabul etmiyorlar illa eski hesabı kapat öyle yenisini onaylarız diyorlar eski hesabın bilgilerini bilsem zaten kullanırım hesap devralmak en mantıklısı herhalde bulursam

somebach

Kurumsal Üye
Soru & Cevap Uzmanı
Tepki
375
Valla yenisinide kabul etmiyorlar illa eski hesabı kapat öyle yenisini onaylarız diyorlar eski hesabın bilgilerini bilsem zaten kullanırım hesap devralmak en mantıklısı herhalde bulursam
? Tuhaf, bu kadar zor olmaması gerekirdi, en iyisi öyle yapın hocam kolay gelsin ayrıca Gold hayırlı olsun

Üst Alt