Adobe Sensei ile Çirkin Çıktığınız Fotoğraflar Tarih Olacak!

EasyFish

Bağımlı
Tepki
2
Birazcık hafızalarımızı yoralım. Fotoğraf makinesiyle son olarak 14 yaşlarında ağacın üstünde fotoğraf çekilmişim. Fotoğraf için artık gelecek ve günümüz akıllı cihazların elinde. Bunun üstüne kafa patlatan Adobe geliştiricileri de son olarak o yaşlarda fotoğraf çekilmiş olmalı ki, çirkin fotoğraflarımızı tarihe gömecek mükemmel bir yeni teknoloji geliştirmeye başlamış.

Hali hazırda esasen bizim biz olmadığımız fotoğraflara haiz olmak yabancı olduğumuz bir şey değil. Yalnız mevzu bu değil. Adobe Sensei ile geliştirdiği teknolojisi yardımıyla bunu birkaç adım daha öteye hatta dolandırıcılık seviyesine taşıyacak ki, bu uygulama çıktıktan sonrasında gerçekte görmediğiniz kişilerle flört ederken dikkat etmeniz mevzusunda sizi peşinen uyaralım.

adobe-sensei-uygulama.png

Adobe Creative Cloud’un YouTube kanalı üstünden paylaşılan küçük videoya nazaran yeni Adobe Sensei ile geliştirilen suni zeka teknolojisinin yardımıyla fotoğraflarımız üstünde fazlaca fazla denetim olanağına haiz olacağız. Videodan hareketle “Kafam şu yana çıksa daha mı iyi olurmuş?”, “Burnum ne kadar büyük çıkmış.”, “Uf bea keşke şu mankenin fotoğrafındaki filtreyi yapabilseydim.” benzer biçimde daha binlerce derdimize Adobe Sensei derman olacak benzer biçimde görünüyor.

Bu vahşet-ül dehşet değişen teknolojinin yeni bir mobil uygulamanın olarak mı çıkış yapacağı, Lightroom uygulamasına mı ekleneceği, ücretli mi parasız mi olacağı ve hatta ne süre çıkacağı şimdilik gizemden ibaret. Yalnız ben şimdiden Adobe Sensei’yi takip listeme eklemiş bulunuyorum.

Dolandırıclık seviyesinde Selfie ve fotoğraflar hazırlayabileceğimiz Adobe Sensei hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Üst Alt