7/24 AKTİF 1000 GERÇEK ÜYE!!!

E-Ticaret & Alışveriş

Rothilionn

Yeni üye
Tepki
0
2 YILDIR AKTİF OLARAK WEBSITEMIZDE HIZMET VERMEKTEYIZ
  • Üyeliklerin Hepsi E-mail Onaylı Hesaplardır.
  • Üyeliklerde Profil Resmi Bulunmaktadır
  • Discord Sunucunuzu Kapatmadığınız Sürece Sunucunuzdan Çıkış Yapmazlar.
  • Üyeliklerin Nickleri Karışık Olarak Dünya Genelinde Kullanılan Global Nicklerden oluşmaktadır
  • Mağdur olmaktan sıkıldaysınız bizlere ulaşabilirsiniz. 7/24 destek veririz.
  • ÖMÜR BOYU GARANTİLİDİR
NOT: NFT için satın almayınız, NFT uyumlu üye satışları için PM gönderebilirsiniz

Ebubekir3833

Yeni üye
Tepki
0
Yemlee Dijital Reklam Ağı İle Yerel Haber Sitelerinizde Reklam Yayınlayarak Para Kazanabilirsiniz.

Sistem Sadece İçanadolu Bölgesindeki Yerel Haber Sitelerine İlan Veriyor Şimdilik. Ücretlendirme Tıklama Başı Değil Bin Gösterim Başı Veriliyor. Şuan İçin Bin Gösterim Başı 3 Tl Kazanıyorsunuz. Günlük 10 Bin Tekil Gösteriminiz Var. 30 Tl Yapar 100 Bin Var İse 300 Tl Yapar. Bin Gösterim Başı 3 Tl Minumum Reklam Veren Bunu 5 De Yapabiliyor 4 De 10 Da Ama Minumum 3 Tlden Az Olmuyor. Siteme Kullanıcı Mail Ve Kullanıcı Adı İle Üye Olabiliyorsunuz. Kayseri'deki Haber Sitelerinin Tamamı Bu Sistemi Kullanıyor. Sistem Yeni Bir Proje Google Adsense Sistemi Gibi. Ama Tıklama Değil Gösterim Başı. Sisteme Üye Olduktan Sonra Siteler Bölümünden Site Nizi Ekliyorsunuz Yönetici Siteyi Onayladıktan Sonra Siteniz İçin Reklam Kodu Oluşturp, İstediğiniz Bölüme Ekliyorsunuz. Her Ebatta Responsive Reklam Var. Reklamlar Kesinlikle Profesyonel Ve Ticari Kurumsal Reklamlar. Ve Nereye Eklerseniz Kodu Reklam Orada Görünüyor Sitenin Görünürlüğünü Ve Karizmasını Çizmiyor. Ben Kullanıyorum Google Dan Daha Karlı Ödemeler İse 500 Tl Olunca Yapılıyor Ama Ben 100 Tl Olunca Telepde Bulunuyorum Hemen Gönderiyorlar. Sistemde Whatsapp Destek Hattı Davar. Sisteme Üye Olup Denemek İsteyenler https://rek.yemlee.com Bu Linkten Üye Olup Deneyebilir. Haber Sitesi Olmanız Ve İç Anadolu Gölgesinde Olmanız Şart. Ayn ızamanda Yemlee.Com Haber Arama Motoru Var. Sadece Haber Arar.

Üst Alt