6ay içinde 10x 20x yapabilecek ALTcoinler

LegionTR

Eski üye
Tepki
1
forumda gezerken unify başlığı altında gördüğüm bazı coinler oldu unify, fastcoin ve  campuscoin gibi coinler bunlar gerçekten ciddi kazançlar sağlamış gibi görünüyor
mesela unify 3 ayda 10x yapmış.campuscoinin 100bin  tanesini 18 dolara alan olmuş şuan 100bin tanesi 2500 dolar civarı yapar.yani çok küçük paralarla bu şekilde kazançlar elde edenler olmuş burda marketcapi düşük olan 100bin 10milyon dolar arası olan mesela gelecek vaadebileciğini düşündüğünüz coinlerden konuşsak diyerek yazdım.
mesela ethereum gold şuan marketcapi 1.3milyondolar civarında son3 ayda x2-3 yapmış sitelerinin linki de bu ben ne yaparlar ne coinidir bilmiyorum ama bununla ilgili düşüncesi olan varsa konuşalım bu tarz coinleri burda paylaşalım isterim.
https://www.ethereumgold.info bu da siteleri roadmapinde 2018 şubatta kucoin bitbaye gireceği yazıyor.

Mth
Oax
Link
Xlm
Zrx
Wct
Bnb
icx
Etn

Bunlar yükselir ama 10 ama 1. 

Birde XP ve Pac gibi henüz yol alabilir coinler var. Diğerlerine göre çok daha ucuz aynı zaman çok daha riskli. Fakat daha fazla kazandırma ihtimalleri var.

Yada Waves alabilirsiniz. Sağlam ama yavaş ilerleyen bir coin. 2018 de herkes çok umutlu.

Üst Alt