6 yıllık forum sitesi

cozumx

Üye
Tepki
1
Site adresi Pm " lutfen cıddı alıcılar"
Site için istenen fiyat : 3.800TL
Sitenin aylık getirisi: lınk satısı ile +500 üzeri
Sitenin açılış tarihi: 2013
Kategori, sitenin içeriği nedir: torrent film dizi oyun indirme
Günlük hit sayısı: 2 hafta önceye kadar gunluk 2k 3k arasıydı google guncellemesı ile su an 1.5k hızla hıtle artıyor tekrar
Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %90 google - %10 yandex )
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 6 yasında
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:evet
Hosting dahil midir:1 hafta idare edilir
Banlı olduğu sponsor var mı:hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı:hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı:ömur boyu
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: hayır

Arkadaslar göz nuru gıbı baktıgım sitemi sektoru tamamıyle bıraktıgım ıcın cok uygun fiyata " zararına " devredıyorum . alacak arkadas dan rica siteyle ilgilenmesi dir . site uzun yıllardır yerini koruyan 2017 yılında 10k gunluk tekıl hit gormus ınternet alemınde dolasan kısılerın buyuk oranının bıldıgı ısmını duydugu sitedir . sitemiz forum uzerıne kuruludur kendıne özgu ozel teması vardır link kısaltma popup reklamları ıle guzel gelırler elde edebılırsınız . lınk satısında hıc sorun yasamıyorum her ay duzenlı lınk satıyorum oda ek gelır olarak gorulebılır
sıte istatikleri su sekılde:
Toplam Konular: 62,262
Toplam Yorumlar: 156,399
Toplam Kayıtlı Kullanıcılar: 87,273

gunluk 10 - 20 kısı uye olmaktadır . turkıyede cok tanınan sıtelerden lınk ve tanıtım yazısı aldım , sıte cok hızlı sekılde ındexlerınıyor . google de cogu arama motrunda ....torrent indir kelımelerınde ilk sayfadadır bazı fılmlerde ılk bırıncı sıradadır . sıteyı alan arkadasa
ayrıyetden sıfırdan aldıgım domaınle ıcersınde 120tl lık kurulu hazır teması ıle fılm sıtesınıde hedıye edecegım .
siteye baglı @gmail hesabı facebook sayfası pinterest sayfası bırlıkde verecegım elımden geldıkce destek olacagım . forumda bellı baslı sureklı sıteye gelen yorum atan sabit uyelerımız var az ilgi alaka ıle fırlayabılır site. aklıma gelen bunlar baska sorusu olan arkadas varsa her turlu yardımcı olurum aklıma gelen bunlar sımdılık herkese iyi forumlar .......

Son ödemeler ve 3 Aylık analıystc

https://hizliresim.com/pnAgdL
http://hizliresim.com/9Nz4OO
forum dısı : msahinylmz@hotmail.com

susmayiznet

Meraklı
Tepki
0
citti alıcıyım ayrıntılı pm atarmısınız rica etse

Üst Alt