50 Adet Edu, Gov Tanıtım Yazısı & 50 Adet Edu, Gov Profil Tanıtım

Yılmaz

Üye
Tepki
2
Merhaba,

Edu ve gov uzantılarına sahip, tanıtım yazısı eklenen edu, gov ve profil olarak edu, gov siteleri için için özel olarak oluşturmuş olduğumuz listede toplamda 50 adet tanıtım yazısı, 50 adet profil tanıtım sitesi bulunmaktadır. Tanıtım yazıları minimum 6 ay yayında kalacaktır. Belirtilen süre içerisinde kesinlikle yazılar silinmeyecektir. Bizim dışımızda gelişen nedenlerden dolayı yazılar süresi dolmadan silinirse ücret iadesi kesintisiz yapılacaktır. Özgün ve kaliteli yazılan bir makaleden alınan backlink sitenize değer katar, arama motorlarındaki sıralamalarınızı sıralara taşır. Çalışma için dilediğiniz kadar makale gönderebilirsiniz. Makaleleriniz sizin belirleyeceğiniz zaman aralıklarına göre zamanlanarak yayınlanabilir. Siteler sayesinde sitenizin gücüne güç, değerine değer katabilirsiniz.

Siteler kaliteli ve güvenilir, backlink temin için uygundur.
Siteler, sitenizi arama motorlarındaki yerlerini üst sıralara taşımak için uygundur.
Siteler trust tank değerinizi, tanınırlığınızı ve otoritesini yükseltmek için uygundur.
Siteler domain değerinizi ve site değerini yükseltmek için uygundur.
Siteler, sitelerinizin index hızını yükseltmek için uygundur.
Sitelerinizin arama notorlarındaki sıralamasını yükseltip organik hit elde etmek için uygundur.

ÜCRETLENDİRME : 500 TL

Üst Alt